عرضه دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

یکی از مهمترین نیازها در هر کارخانه ی تولید پیچ و مهره، جدا سازی محصولات معیوب و سالم از یکدیگر می باشد. در واقع محصولات قبل از اینکه بسته ‌بندی شوند و برای عرضه در بازار آماده گردند، می‌ بایست از نظر صحت و سلامت مورد ارزیابی قرار گیرند. با توجه به اینکه تولید این محصولات در سطح وسیعی انجام می‌ شود و جدا سازی آنها به صورت دستی، عملاً کار غیر ممکنی است، استفاده از دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی برای این منظور، ضروری خواهد بود که در رابطه با عرضه این دستگاه در ادامه مطلب بیشتر بحث خواهیم کرد. 

عرضه دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ کدام است؟

انواع دستگاه سورتینگ کدام است؟ انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره را می توان به نیمه اتومات و تمام اتومات تقسیم کرد. برخی از آنها لیزری و برخی دیگر دوربینی می باشند. نوع دوربینی از پیشرفته ترین دستگاه های سورتینگ پیچ و مهره بوده که در سال‌های اخیر مورد توجه فعالان در صنعت پیچ و مهره قرار گرفته است. در واقع به کارگیری پردازش تصویر و نور پردازی، کیفیت کار را در سطح بسیار بالایی افزایش داده.

در رابطه با انواع دستگاه های سورتینگ پیچ و مهره باید اشاره کرد که در مجموع مکانیزم عمل آنها مشابه بوده و آنچه موجب تفاوت آنها می‌ شود، دقت و سرعت عمل آنهاست. به این معنی که همه آنها پیچ و مهره ها را بر اساس برخی پارامترها مانند طول پیچ و مهره، عرض آنها، قطر داخلی و خارجی پیچ و مهره ها، همچنین اندازه گیری و کنترل نمودن گام این محصولات، وجود کج شدگی یا راست شدگی، خرابی در سطح دنده های پیچ، صاف شدگی، وجود ترک و… بررسی می‌ کنند و در صورت ایجاد خراب این آنها را جدا سازی نموده.

به این ترتیب در یک بازه زمانی کوتاه تعداد زیادی از پیچ و مهره های سالم و معیوب جداسازی می گردند. محصولات معیوب از کانال های مخصوص دستگاه خارج خواهند شد. 

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی در مورد قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی باید عنوان کرد که عوامل متعددی می توانند هزینه خرید این دستگاه صنعتی را تحت تاثیر قرار دهند. به عنوان مثال هر چه دستگاه پیشرفته تر بوده و آپشن ها و قابلیت های بالاتری داشته باشد، قیمت آن بیشتر می باشد. 

 دستگاه سورتینگ دوربینی پیچ و مهره در مقایسه با سایر دستگاه ها گران قیمت تر است. جنس بدنه و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن نیز قیمت دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. خرید عمده و بی واسطه آن از دیگر عوامل اثرگذار بر کاهش چشمگیر قیمت خواهد بود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما