عرضه دستگاه سورتینگ کدو مسمایی در اصفهان

دستگاه سورتینگ کدو مسمایی یکی از بهترین دستگاه هایی است که در بسته بندی مواد غذایی و انواع میوه به کار برده می شود. این تجهیزات در استان های مختلف کشور از جمله استان اصفهان با ظرفیت های مختلف به مشتریان عرضه می شوند.

عرضه دستگاه سورتینگ کدو مسمایی در اصفهان

انواع مدل های دستگاه سورتینگ کدو مسمایی

انواع مدل های دستگاه سورتینگ کدو مسمایی سورت یک کلمه انگلیسی است که به معنای مرتب سازی و درجه بندی است. این واژه به گروهی از دستگاه هایی اطلاق می شود که مهمترین کاربرد آنها، تفکیک مواد و محصولات مختلف از جمله تولیدات کشاورزی است.

کدو مسمایی از جمله دسته ای از این تولیدات می باشد که دستگاه های سورت آن را به شیوه مناسب از نظر اندازه و سایز و همچنین کیفیت بسته بندی می کنند.

مدل های مختلفی از این ماشین ها وجود دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را داشته و بر این اساس قیمت های متفاوتی دارند. مثلا برخی از آنها به صورت تمام اتومات و با کمترین دخالت دست کار می کنند و برخی دیگر نیازمند ترکیبی از نیروی انسانی و ماشین می باشند که از انواع دستگاه سورتینگ نیمه اتومات به شمار می آیند.

این تجهیزات بر اساس سه فاکتور شکل، رنگ و اندازه به بهینه سازی یک محصول کشاورزی پرداخته و برخی از آنها حتی عمل لیبل گذاری و بر چسب زنی و سلفون کشی را نیز به طور کامل انجام می دهند. این فاکتور ها با کمک اجزایی که روی وسیله نصب شده است شناسایی می شود. 

مثلا دارا بودن دوربین قوی از جمله ویژگی هایی است که به تفکیک این مواد از نظر رنگ می پردازد.

محصولی که به این شکل آماده می شود از نظر مشتری پسندی در حد بسیار بالایی قرار داشته و در ضمن به راحتی قیمت گذاری می شود. بنابراین در مورد کدو به کمک این ماشین ها انواع آن از نظر سایز و اندازه از یکدیگر تفکیک شده و سبب قیمت گذاری راحت تر آن می شود.

خرید بهترین دستگاه سورتینگ کدو ارزان

خرید بهترین دستگاه سورتینگ کدو ارزان هر واحد تولیدی و صنعتی اعم از مرکز عرضه مواد غذایی و انواع میوه و همچنین کارخانجات صنعتی به نوع خاصی از دستگاه های سورتینگ نیازمند می باشند.

از این رو خرید دستگاه سورتینگ با توجه به دو عامل هزینه و ظرفیت تولیدی صورت می گیرد. به عنوان مثال برخی از این دستگاه ها دارای تعداد کانال های ورودی زیاد هستند که مناسب ظرفیت های بالای تولیدی بوده و دارای سرعت بیشتری در مقایسه با انواع مشابه خود می باشند.

بنابراین برخی ممکن است به خرید دستگاه هایی با ظرفیت کمتر و قیمت ارزان تر بپردازند و برخی دیگر از ظرفیت های بیشتر آن استفاده نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما