عرضه سورتینگ سیب زمینی دستی

سورتینگ سیب زمینی یکی از بهترین راه حل ها برای کاستن ضایعات و شستشوی تمیز سیب زمینی می شود سیب زمینی های سورتینگ شده کاملاً تمیز بوده و هیچگونه ضایعاتی در آن دیده نمی شود. مجموعه ما وظیفه عرضه و توزیع سورتینگ سیب زمینی دستی را بر عهده دارد که با ارائه مستقیم و بدون واسطه به صورت آنلاین بهترین روش را برای خرید مصرف کنندگان و مشتریان عزیز ارائه داده است.

عرضه سورتینگ سیب زمینی دستی

تفاوت دستگاه سورتینگ ذستی و صنعتی

تفاوت دستگاه سورتینگ ذستی و صنعتی دستگاه سورتینگ چیست؟ امروزه بیشتر افراد به دنبال محصول هستند که هم از نظر کیفیت مناسب باشد و هم از نظر بهداشتی در درجه اول قرار داشته باشد تولیدکنندگان ایرانی با استفاده از تجهیزات کاملاً پیشرفته توانسته‌اند انواع دستگاه های سورتینگ را تولید کنند. با تولید این دستگاه ها تمامی محصولات غذایی مانند سیب زمینی، سیب، برنج و…. به روش‌های کاملاً بهداشتی بسته‌بندی می‌شود و محصولات در اندازه های یکسان بسته بندی می شود. با استفاده از این دستگاه ها تمامی ضایعات محصولات گرفته می شود.

دستگاه سورتینگ در دو نوع دستی و صنعتی تولید شده است که تفاوت‌های با یکدیگر دارند. یکی از مهمترین تفاوت های این دو دستگاه تعداد کانال های موجود در آن می باشد تعداد این کانالها بدون شرط تاثیر بسیار زیادی در سرعت عملکرد دستگاه دارد. هرچه تعداد کانالهای دستگاه سورتینگ بیشتر باشد در نتیجه عملکرد سریع تر و بهتری هم دارد دستگاه سورتینگ صنعتی دارای ۷ کانال بوده که عملکرد بهتر و سریع تر همراه با عمر بالاتر دارد.

دستگاه سورتینگ دستی به شکل نیمه اتوماتیک تولید شده که برای جابجایی محصولات بر روی آن حضور شخص کاملاً ضروری میباشد به عبارت دیگر جابجایی محصول به وسیله خود شخص انجام میشود سرعت این نوع دستگاه در مقایسه با دستگاه صنعتی سورتینگ کمتر بوده و در نتیجه از قیمت پایین تری هم برخوردار می شود.

توزیع عمده سورتینگ سیب زمینی دستی

توزیع عمده سورتینگ سیب زمینی دستی امروزه توزیع سورتینگ سیب زمینی دستی به صورت عمده در فروشگاه ها و بازار های خرید و فروش متعددی در کشور ایران صورت می‌گیرد . برخی از این فروشگاه ها محصولات خود را به صورت آنلاین به خریداران محترم عرضه می نمایند که سایت ما یکی است انواع فروشگاه های آنلاین عرضه کننده انواع سیب زمینی های سورتینگ شده دستی می باشد.

اگر شما هم میخواهید به صورت آنلاین و به صورت مستقیم انواع سیب زمینی های مرغوب سورتینگ را در درب منزل خود تحویل بگیرید و به دنبال ارزان ترین نوع سیب زمینی های دستی سورتینگ هستید کافیست به به وب سایت ما مراجعه کرده و این محصول را به صورت اینترنتی با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه دریافت و خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما