عرضه عمده سورتینگ سیب زمینی غلطکی

سورتینگ سیب زمینی غلطکی محصولی کاربردی برای جداسازی محصولات مختلف است که امروزه با آخرین تکنولوژی ها تولید شده و مزیت های فوق العاده ای دارد، این دستگاه با استانداردهای روز با پیشرفته ترین تکنولوژی ها تولید می شود، کیفیت و عملکردی فوق العاده دارد و در بازارهای داخلی و خارجی بسیار مورد توجه قرار گرفته و پر تقاضا و پر فروش می باشد.

عرضه عمده سورتینگ سیب زمینی غلطکی

دستگاه سورتینگ غلطکی چگونه کار می کند؟

دستگاه سورتینگ غلطکی چگونه کار می کند؟ دستگاه سورتینگ غلطکی به روش های پیشرفته کار می کند و سورتینگ باعث استفاده بهینه از محصولات کشاورزی شده و ضایعات را کاهش می دهد، با استفاده از این دستگاه می توان انواع محصولات نامرغوب و مرغوب را از هم جدا سازی نمود، این دستگاه دارای انواع مختلفی است و با استفاده از سنسورهای ویژه و منحصر به فردی کار می کند، دارای تنظیمات و آپشن‌های مختلفی است که ابتدا باید محصول مورد نظر را داخل سینی های مخصوص آن چیده و دستگاه را روی تنظیمات مورد نظر گذاشت.

دستگاه ابتدا جداسازی و پاکسازی محصول را انجام داده و گل و لای را برطرف می کند، زیرا دارای وان مخصوصی است، محصول را ضدعفونی کرده سپس بر اساس شکل ظاهری، رنگ و سایز و اندازه محصول عمل کرده و محصولات هم اندازه و هم شکل را جدا سازی می‌کند، همچنین بر اساس وزن و حجم محصول عمل کرده و محصولات هم وزن را جدا سازی می کند.

سورتینگ دارای سیلندرهای میله ای شکل و شبکه ای است که به صورت دایره ای به دور خود چرخیده و پس از چرخیدن محصول کوچک تر از سوراخ ها عبور کرده و به خارج می‌افتند و دیگر سیب زمین ها برای ادامه عملیات سورتینگ به مراحل بعد و بسته بندی منتقل می شوند، این دستگاه به صورت اتومات کار کرده و اپراتور لازم ندارد، از تلف شدن زمان جلوگیری می شود.

مرجع فروش سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مرجع فروش سورتینگ سیب زمینی غلطکی مرجع فروش سورتینگ سیب زمینی غلطکی محصول را به روش حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد، این مرکز محصول را در سایزهای مختلف با قیمت های کم و بهینه ارائه می دهد، شعبه های مختلف و نمایندگی های مجاز و معتبر دارد و محصول را به صورت تضمینی با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند، اینمرکز برای مشتریان امکانی فراهم آورده تا بتوانند از مسافت های دور و حتی بازارهای سراسر دنیا خرید خود را با هزینه های کم و سریع انجام دهند.

امکان خریداری غیر حضوری سورتینگ از طریق وب سایت های مجاز و فروشگاه های معتبر اینترنتی و با تماس تلفنی نیز فراهم شده است، می ‌توان از این طریق با کارشناسان متخصص مشاوره رایگان انجام داده و مناسب ترین انواع سورتینگ را برای کاربردهای مختلف تهیه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما