عرضه ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی

ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی به دسته ای از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی گفته می شود که در کارخانجات قطعه سازی تولید شده و جدا سازی انواع آن از نظر اندازه، رنگ و ابعاد و …. صورت می گیرد. استفاده از الکتروموتور کاجیلی سه فاز در این دستگاه ها سرعت و دقت را به طور قابل توجهی افزایش داده و انواع سالم و معیوب این قطعات را با بهترین کیفیت ممکن تفکیک می کند.

عرضه ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی

انواع ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی

انواع ماشین سورتینگ پیج و مهره دوربینی ماشین آلات سورتینگ یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی هستند که در بخش های مختلف به کار برده شده و دارای کارکرد بسیار بالایی می باشند. استفاده از این ماشین ها به طور موثری سبب افزایش سرعت تولید در کارخانجات صنعتی شده و راندمان کاری به طور چشمگیری افزایش می دهند. دستگاه بلوک زنی سقفی میزی را می توان از همین کارخانه خریداری کرد.

در این زمینه انواع ماشین هایی تولید شده اند که مجهز به دوربین های پیشرفته بوده که با دقت تمام عمل جداسازی و مرتب سازی قطعات ریزی مانند مهره و پیچ را به نحو احسن انجام می دهد.

نوعی از این ماشین ها به کمک دوربین های نصب شده به تفکیک این اجزا از نظر شکل می پردازند. از آن جا که انواع پیچ و مهره در اندازه های بزرگ و کوچک تولید شده و شامل ریز ترین تا بزرگ ترین این قطعات می شود، تفکیک بر اندازه شکل بهترین روش ممکن برای درجه بندی و مرتب کردن آنها به شمار می آید.

در کنار مولفه شکل دو عامل وزن و اندازه نیز مورد سنجش قرار گرفته و قطعاتی که یک شکل بوده اما معیوب هستند را از انواع دیگر تفکیک می نماید.

از جمله مشخصه های انواع ماشین سورتینگ، سیستم کار آن می باشد که ممکن است به صورت تمام اتومات و یا نیمه اتومات باشد. بر این اساس در مدل های بسیار پیشرفته، فعالیت بر اساس کمترین دخالت دست و نیروی انسانی همراه بوده و از این رو این دسته از تجهیزات با دقت بسیار بالایی همراه هستند.

نمونه های نیمه اتومات نیز قابلیت های کمتری داشته و با دخالت نیروی انسانی به فعالیت می پردازند که انتخاب آنها عموما بر اساس بودجه خریدار صورت می گیرد.

خرید ماشین سورتینگ پیج و مهره اتوماتیک

خرید ماشین سورتینگ پیج و مهره اتوماتیک تولید قطعات صنعتی مانند پیچ و مهره از جمله تولیداتی است که جهت تامین این قطعات در بخش های مختلف صنعتی به کار برده می شود.

در این راستا خرید ماشین سورتینگ با هدف مرتب سازی و کنترل کیفی این ابزار ها صورت گرفته و به این جهت انواع ماشین های اتومات طراحی شده اند که مناسب واحد های بزرگ تولیدی بوده و قادر به افزایش بازدهی تولید به گونه ای بسیار موثر می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما