عرضه کننده دستگاه سورتینگ هندوانه ارزان

دستگاه سورتینگ هندوانه چگونه و بر اساس چه فرآیند اقدام به جداسازی و درجه بندی کیفی انواع هندوانه می کند؟ از آنجایی که استفاده از این دستگاه ها در فصل بهار و تابستان رونق زیادی دارد به عنوان عرضه کننده مستقیم قصد داریم به معرفی و چگونگی خرید ارزان آنها بپردازیم.

عرضه کننده دستگاه سورتینگ هندوانه ارزان

بهترین انواع دستگاه سورتینگ هندوانه

بهترین انواع دستگاه سورتینگ هندوانه امروزه سورتینگ و درجه بندی محصولات خوراکی نقش مهمی در بازاریابی و افزایش میزان فروش آنها دارد. این مهم به ویژه در صنعت تولید انواع میوه و سبزیجات بیشتر به چشم می خورد. در همین راستا انواع دستگاه ها متناسب با نوع محصولات قابل بسته بندی تولید و به بازار عرضه شده اند تا ضمن صرفه جویی در هزینه ها، روند بسته بندی و سورتینگ نیز در کمترین زمان ممکن انجام پذیرد.
از اوایل فصل بهار تا اواسط تابستان، سورتینگ هندوانه و دیگر صیفی جات کروی شکل مانند ملون، خربزه و … رونق می گیرد. چرا که عرضه آنها به بازار داخلی و صادرات به کشورهای عربی، روسیه، ترکیه و … آغاز می شود. برای این منظور چند مدل دستگاه سورتینگ بکار می برند که مهمترین آنها جداسازی هندوانه بر اساس وزن و ابعاد است. در این روش هندوانه بر روی غلتک به حرکت در می آیند و بعد از شستشو، وزن کشی شده و توسط چشم های الکتریکی جداسازی می شوند. در نهایت هندوانه با سایز و وزن مورد نظر توسط کارگران بسته بندی و به بازار هدف ارسال می شوند. دستگاه سورتینگ غلطکی با داشتن نوار نقاله به راحتی حرکت هندوانه ها را بدون ایجاد کمترین آسیبی به بافت ظاهری میوه مهیا می کند. به جرات می توان گفت که دستگاه های غلطکی بهترین گزینه برای سورتینگ و بسته بندی انواع میوه کروی شکل مانند هندوانه هستند.

خرید دستگاه سورتینگ هندوانه غلطکی

خرید دستگاه سورتینگ هندوانه غلطکی انواع دستگاه سورتینگ از نظر فنی، میزان کار مفید در هر ساعت، جنس بدنه و دیگر قابلیت ها مدل های مختلفی را شامل می شوند. بنابراین برای خرید این محصولات ابتدا باید نوع محصول، هدف و چگونگی سورتینگ را مشخص کنید. در مرحله دوم به ویژگی های فنی آن مانند تعداد موتور، برق مصرفی، ولتاژ و … توجه کنید که نقش مهمی در هزینه های شما خواهند داشت. در نهایت به دنبال قیمت خرید دستگاه سورتینگ نو یا دست دوم در بازار باشید. البته باید خاطر نشان کرد که عوامل متعددی در تعیین قیمت ها تاثیرگذار هستند که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • سایز و ابعاد دستگاه
  • تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه
  • جنس بدنه و ویژگی های فنی
  • قیمت روز انواع دستگاه سورتینگ میوه در بازار
  • هزینه های اولیه ساخت انواع دستگاه

برای اطلاع از قیمت روز دستگاه سورتینگ هندوانه غلطکی و سفارش خرید مستقیم آن می توانید از طریق عرضه کنندگان مستقیم این مرکز اقدام به ثبت سفارش و تهیه ارزان این محصول کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما