عرضه کننده سورتینگ پیاز صنعتی

عرضه کننده سورتینگ پیاز صنعتی معمولاً محصولات خود به صورت عمده و کلی به بازارهای فروش و همینطور مراکز صنعتی عرضه می دارد، چون در این عرضه واسطه ای وجود ندارد، قیمت محصولات فوق شفاف، به روز و مقرون به صرفه می باشند. عرضه کننده محصول فوق انواع مختلفی از این محصول را در رنگ و ابعاد و وزن های مختلف در دسترس عموم قرار می‌دهد و بسته به شرایط و همینطور تناژ پیاز می توان دستگاه سورتینگ مناسب را انتخاب کرد.

عرضه کننده سورتینگ پیاز صنعتی

روش کار دستگاه سورتینگ صنعتی

روش کار دستگاه سورتینگ صنعتی روش کار دستگاه سورتینگ صنعتی بدین گونه است که این دستگاه محصولات فوق اعم از پیاز و سیر و سیب زمینی گرفته را به صورت یک دست بسته بندی می نماید. در مرحله اول کار دستگاه سورتینگ صنعتی محصولاتی را که میخواهیم بسته بندی نماییم شستشو دهیم، البته این مرحله بسته به نوع محصول سورت شده متفاوت می باشد.

به دلیل اینکه سیر و پیاز جزء صیفی جاتی هستند که اگر مرطوب شوند و کمی آب بخورد خراب و فاسد می‌شود در سورت کردن اینگونه صیفی‌جات مرحله شستشو وجود ندارد، در مرحله بعدی پیاز هایی که هم اندازه هستند در یک گروه قرار میگیرند و همینطور باید کیفیت پیازها حفظ شود و در یک بسته بندی درست و اصولی قرار بگیرند.

البته شایان ذکر است که پیاز به دلیل این که پوسته نازک و خشکی دارد باید در بسته‌بندی این نوع صیفی بسیار توجه کرده و اگر برای بازارهای داخلی باید ارسال بشود لازم به استفاده از دستگاه سورتینگ برای بسته بندی نیست.

برای بسته‌بندی پیاز با تناژ بالا و همینطور صادرات پیاز به کشورهای خارجی می توان از دستگاه سورتینگ صنعتی برای بسته بندی محصول استفاده کرد، اگر محصولی که می‌خواهیم بسته بندی کنیم تناژ بالایی ندارد میتوانیم به صورت دستی دسته بندی نمایید.

بازار خرید سورتینگ پیاز صنعتی

بازار خرید سورتینگ پیاز صنعتی بازار خرید سورتینگ پیاز صنعتی برای صادرات و بسته بندی این محصول، بسیار پر رونق می باشد. بهتر است این نوع دستگاه ها رو با مشورت افراد کارآزموده تهیه کرد تا دستگاهی را خریداری نمایید که از هر لحاظ کارایی خوبی داشته باشد. برای خرید این دستگاه می‌توان به مراکز فروش معتبر مراجعه کرد، چون این مراکز دستگاه فوق را با ضمانت به فروش می رسانند و اگر در حین استفاده در زمان تعیین شده در کارت گارانتی خللی به دستگاه وارد شود می توان دستگاه را برگشت داد. در هنگام خرید دستگاه سورتینگ می‌توان به مراکزی مراجعه کرد که دستگاه را به صورت عمده و کلی عرضه می دارند چون در این صورت ارائه مستقیم وجود دارد و به خاطر همین نسبت به بازارهای دیگر ارزان تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما