فروشنده دستگاه سورتینگ بادمجان رنگی

بازار بسته بندی میوه و محصولات کشاورزی نقش عمده‌ای را در فروش آنها ایفا می ‌کند. با توجه به افزایش جمعیت و گسترش اراضی کشاورزی و همچنین توسعه گلخانه ها، میزان تولیدات محصولات نیز با افزایش چشمگیری رو به رو شده است. استفاده از روش های سنتی و قدیمی برای سورت کردن و بسته بندی محصولات کشاورزی دیگر با میزان تقاضای موجود در بازار هم خوانی ندارد. از این رو مکانیزه کردن آنها ضروری می باشد. دستگاه سورتینگ بادمجان  نمونه‌ای از دستگاه های مکانیزه در این بخش بوده که درباره آن در ادامه مطلب بیشتر  صحبت خواهیم کرد.

فروشنده دستگاه سورتینگ بادمجان رنگی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ بادمجان رنگی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ بادمجان رنگی در رابطه با مشخصات فنی دستگاه سورتینگ بادمجان رنگی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

این دستگاه از از فلزات مقاوم در برابر سایش و همچنین زنگ ‌زدگی ساخته می شود تا طول عمر بالاتری داشته باشد و نسبت به رطوبت واکنش نشان ندهد.

همچنین از پوشش های رنگی مناسب جهت زیبا سازی و افزایش استحکام آن استفاده می کنند. رنگ پودری الکترواستاتیک یکی از بهترین رنگ هایی است که برای این منظور استفاده می شود.

وزن دستگاه با کلیه امکانات و تجهیزات بالغ بر ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد.

به کمک آن می توان  حدود دو هزار و پانصد کیلوگرم بادمجان رنگی را جداسازی نمود. این در حالی است که جداسازی و تفکیک این حجم از بادمجان به صورت دستی در یک بازه زمانی بسیار طولانی تر انجام می شود.

برق مصرفی مورد نیاز دستگاه، سه فاز بوده، عملکرد آن هم  الکترو مکانیک است. بین ۷ تا ۸ کیلو وات برق نیاز دارد. ابعادش را متفاوت می سازند. یکی از رایج ترین نوع دستگاه، دارای طول بیست و چهار متری، عرض یک و ارتفاع  دو متری می باشد.

همچنین دو نوار نقاله با عرض حدوداً چهل سانتی متر و طول بیست و چهار سانتی متر در آن تعبیه می‌شود. از دیگر مشخصات فنی دستگاه سورتینگ بادمجان رنگی این است که سیستم سبد گردان در بخش فوقانی آن تعبیه می گردد. علاوه بر این، روی میز سبد گذاری ترازویی نصب شده که برای توزین دقیق بادمجان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به کارگیری این دستگاه مکانیزه علاوه بر افزایش راندمان، کیفیت در بسته بندی را هم افزایش می دهد که برای صادرات این محصولات نقش مهمی را ایفا می کند. چرا که در صادرات برای رقابت در بازارهای بین المللی، کیفیت و ظاهر کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ بادمجان لیزری

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ بادمجان لیزری تولید کنندگان دستگاه سورتینگ لیزری بادمجان با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا اقدام به تولید این دستگاه های مکانیزه نموده و آن را در خدمت بخش کشاورزی قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما