فروشنده دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934

دستگاه سورتینگ زیتون از جمله دستگاه های می باشد که به شستشو و جداسازی زیتون های هم رنگ و هم اندازه از هرگونه برگ و شن می پردازد. به همین جهت تولیدکنندگان زیتون برای تفکیک زیتون های با کیفیت خود از یکدیگر از این دستگاه استفاده می کنند. از مطرح ترین این دستگاه می توان به دستگاه زیتون SKM-934  اشاره کرد که با قابلیت های مختلفی که دارد توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده و توسط فروشنده آن به شیوه های گوناگونی در بازار توزیع می گردد.

فروشنده دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934

مشخصات دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934

مشخصات دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934 دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934 نمونه ای از بهترین دستگاه ها جهت تفکیکی زیتون های مرغوب و نامرغوب می باشد و همچنین از این دستگاه جهت یکسان سازی زیتون ها و جدا نموده هر گونه خاک، شاخه و برگ از این میوه می پردازند.

این دستگاه از ویژگی ها و مشخصات ویژه ای برخوردار است که می توان به طور کلی مشخصات دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934 را این چنین بیان کنیم:

 1. بر روی این دستگاه نوارهای تعبیه گردیده است که با حرکت خود به جداسازی زیتون های هم اندازه و در اندازه های کوچک و بزرگ می پردازد.
 2. امکان تعویض نوارها تا شش سایز برای جداسازی انواع زیتون ها را دارد و مجهز به سیستم ویبراتوری می باشد.
 3. دارای شانه های میکس كننده بر روی طناب می باشد که جهت سورت دقیق تر زیتون ها به کار گرفته می شود.
 4. امکان کنترل سرعت الکتریکی دستگاه وجود دارد.
 5. در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی شده است تا متناسب با محل و فضای استفاده بتوان به خریداری آن پرداخت.
 6. امکان استفاده از دستگاه در تولید صنایع غذایی مختلف همچون زیتون، خرما، عناب، گردو، کیوی، لیمو و … جهت شستشو و بسته بندی این مواد غذایی به کار گرفته می شود.

قیمت دستگاه سورتینگ زیتون اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ زیتون اتوماتیک دستگاه سورتینگ جهت بسته بندی و سورت زیتون و جداسازی انواع ضایعات و اجسام خارجی از محصول زیتون همچون خار، خاشاک، ماسه، شن و … به کار گرفته می شوند.

معمولا این دستگاه ها بر اساس کمیت های وزنی، رنگ، ابعاد و سایز به جداسازی انواع زیتون می پردازد.

از جمله می توان به دستگاه سورتینگ زیتون اتوماتیک اشاره کرد که به شستشوی انواع زیتون ها، جداسازی آنها در سایزهای یکسان، مخزنی جهت جمع آوری زیتون ها، بخشی به عنوان جداسازی مواد خارجی و بسته بندی زیتون ها می پردازد.

بنابراین بر اساس قابلیت های که این دستگاه ها دارند می توان گفت از قیمت های مختلفی برخوردار است. به همین جهت قیمت دستگاه سورتینگ اتوماتیک زیتون براساس موارد زیر تعیین می گردد:

 • جنس قطعات به کار گرفته شده در ساخت دستگاه
 • نوع برند سازنده
 • میزان عرضه و تقاضای آن
 • نوع خرید و فروش آن
 • صادراتی یا وارداتی بودن محصول
 • نرخ ارز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما