فروشنده دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک

 شایان ذکر است که بدانید رتبه بندی و جداسازی کردن مواد غذایی میوه ها و صیفی جات بر اساس کیفیت، در کارخانه های تولید کننده بر اساس دستگاهی انجام خواهد شد که به آنها سورتینگ می گویند. فروشنده دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک به شما اطلاعات کافی درباره طرز کار و نحوه استفاده را خواهد داد تا در هنگام کار با این دستگاه به مشکلی بر نخورید، و بدانید به چه منظوری از این دستگاه استفاده می شود.

فروشنده دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک

نحوه سورت نخود فرنگی توسط دستگاه سورتینگ

نحوه سورت نخود فرنگی توسط دستگاه سورتینگ  برای دانستن نحوه سورت و جداسازی نخود فرنگی، با دستگاه سورتینگ بهتر از با متن زیر همراه باشید.

 این دستگاه که کاملاً چشمی و اتوماتیک است قادر است تمامی سایز نخود فرنگی ها را آنالیز کرده و بر اساس برنامه‌ای که به آن داده شده است هر سایز از نخود فرنگی را در یک رده قرار دهد. معیارهای دیگری هم برای سورت نخودفرنگی در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به اندازه و وزن نخودها اشاره کرد.

 در صنایع مختلف مواد غذایی به این منظور از این دستگاه استفاده می کنند که، یک محصول با کیفیت بالا و قیمت مطلوب به دست مصرف کننده مشتری برسد.

 در کارخانه های بسته بندی نخود فرنگی برای سورت و جدا سازی دانه های نخود فرنگی آنها را پس از عبور دادن از دستگاه، در رده های کیفی مختلف بسته بندی می کنند. این رده های کیفی در واقع همان سایز و اندازه نخود فرنگی است که دستگاه قادر به تشخیص آن است.

 از این دستگاه در سایر صنایع مواد غذایی مانند مرکبات، انواع میوه جات و صیفی جات استفاده می کنند. این کار باعث می‌شود که به ذائقه تمام مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی احترام گذاشته شود.

فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی ارزان

فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی ارزان  برای فروش دستگاه سورتینگ ارزان نخودفرنگی راه های زیادی وجود دارد، تولید کنندگان می توانند به طور مستقیم با واحد فنی سازنده همکاری کرده و با داشتن امکانات و سایت های معتبری مانند سایت زیر به فروش این دستگاه ها در هر اندازه و مقیاسی حتی به صورت عمده بپردازند.

 دستگاه سورتینگ نخود فرنگی ارزان را می توان با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت از سایت زیر تهیه نمود و آن را در صنایع مختلف تولیدی و بسته بندی کوچک و بزرگ به کار گرفت.

بعضی از دستگاه های سورتینگ هستند که به صورت دستی و سنتی کاربر را به بسته بندی مشغول می کنند ولی در تولیدات جدید این دستگاه که با اشعه مادون قرمز و لیزر کار می کند، این توانایی را دارد که نخود فرنگی ها را سریعاً جدا سازی کرده و هر کدام از دانه های آن را به لاین های جداگانه ای بفرستد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما