فروشنده دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری

برای یک دست نمودن حبوبات به ویژه نخود فرنگی ها، از ماشین آلاتی کار می گیرند که به سورتینگ معروف هستند. این تجهیزات مدل های متفاوتی دارند و موارد کارایی شان فرق می کند. از فروشنده دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری، می توانید بهترین محصولات را تهیه کنید.فروشنده دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری بهترین وسایلی که هم اکنون برای سورتینگ به کار گرفته می‌ شوند، سیستم های پیشرفته لیزری اند. اما می خواهیم مشخصات فنی دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری را در این بخش بیان نماییم تا بیشتر با موارد استفاده آن آشنایی حاصل کنید. به این موارد دقت نمایید:

  • ظرفیت های مختلفی دارد که در یک ساعت از 1 تا 35 تن را جداسازی می کند.
  • از قطعه ای به نام اجکتور برخوردار بوده که به کار سرعت بالایی می دهد.
  • سیستم نورپردازی آن مجهز به نور ال ای دی است با طول موج های گوناگون است و کمترین گرما را تولید می کند.
  • محصول را از نظر اندازه، شکل و رنگ دسته بندی می کند.
  • ماشین از صفحه نمایش 10 اینچی برخوردار بوده که از طریق آن می توان دستگاه را برنامه ریزی کرد.
  • به راحتی می شود تنظیمات دستگاه را تغییر داد و برنامه های جدید را بروز رسانی نمود.

این نوع از دستگاه ها در حال حاضر کارایی بالایی دارند و برای آن کسانی که لوکس و مرغوب بودن محصولات ‌شان با اهمیت است، کالایی بالایی دارد. شرکت هایی که نخود فرنگی را بسته بندی می کنند سعی می نمایند تا تجهیزاتی از این دست را با فناوری های جدید به دست آورده و مورد استفاده قرار بدهند.

خرید دستگاه سورتینگ به قیمت مناسب

خرید دستگاه سورتینگ به قیمت مناسب اگر قصد خرید دستگاه سورتینگ به قیمت مناسب را دارید، در ابتدای امر تلاش کنید تا لیستی کامل از نرخ ها را به دست آورید. البته در این حوزه، مسائل متفاوتی را می توان دخیل دانست. اول که برندهای متعددی کارشان تولید چنین محصولاتی می باشد. طبعاً کیفیت ماشین آلات آنان با هم فرق دارد و این سبب متغیر بودن قیمت ها می شود.

در کنار این، قیمت دستگاه سورتینگ بر اساس کاربرد آن نیز فرق می کند. مثلاً این که در یک ساعت گنجایش جداسازی چه مقدار از محصول را دارد، بسیار امر مهمی تلقی می گردد. همچنین وسایل همچون این را در کانال های گوناگونی می سازند. برای نمونه از یک تا 12 کانال برخی از مدل های آن دارد.

بی گمان این مسائل هم در این حوزه تاثیر مستقیم دارند. ولی برای خرید بهترین ها آن هم به صورت تضمین شده، می توانید با فروشندگان این فروشگاه اینترنتی تماس بگیرید. آنان مدل های جدید را با قیمت های ارزان ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما