فروشنده دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک لیزری

فروش پسته به دو صورت پسته و مغز پسته صورت می گیرد. از دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک لیزری برای درجه بندی انواع پسته برداشت شده از باغات استفاده می شود. فروشنده دستگاه سورتینگ پسته این دستگاه را به بازار عرضه کرده است. میزان اطلاعات شما در مورد تفاوت دستگاه سورتینگ پسته با مغز پسته چیست و چگونه می توان برای خرید این دستگاه با فروشنده آن تماس گرفت؟

فروشنده دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک لیزری

تفاوت دستگاه سورتینگ پسته با مغز پسته

تفاوت دستگاه سورتینگ پسته با مغز پسته

پسته به دو صورت مغز پسته و پسته کامل به بازار مصرف داخلی و خارجی عرضه می شود. دستگاه سورتینگ سورتینگ پسته با مغز پسته دارای تفاوت هایی است. 

هدف از سورتینگ پسته عرضه محصولی است که از نظر شکل و اندازه دارای یکنواختی و همگنی باشد و پسته را بر اساس اندازه به گروه های مختلف دسته بندی کند. به این ترتیب خروجی دستگاه سورتینگ پسته انواع مختلفی پسته است که از نظر ظاهری و اندازه با هم متفاوتند.

اما قضیه در مورد دستگاه سورتینگ مغز پسته تا حدودی متفاوت است. برای جداسازی مغز پسته علاوه بر شکل ظاهری و اندازه باید شاخص های دیگری نیز در نظر گرفته شود. رنگ پسته یکی از این شاخص ها است. دستگاه سورتینگ لیزی می تواند با استفاده از تجهیزات الکترونیکی که در آن تعبیه شده است انواع مغز پسته را از هم جدا کند. انواع دستگاه سورتینگ مغز پسته را به انواع مغز پسته سبز، کال، مغز دهن بست و مغز دانه پسته تقسیم بندی می کند.

بنابراین می توان تفاوت دو دستگاه سورتینگ پسته و مغز پسته را در نوع تجهیزات به کار رفته در آنها و توانایی برای جداسازی بر اساس رنگ دانست. در دستگاه سورتینگ پسته امکان جداسازی بر اساس رنگ هر چند می تواند لحاظ شود اما ضرورتی ندارد اما در دستگاه سورتینگ مغز پسته نیاز به استفاده از تجهیزات لیزری و دوربین های تشخیصی می باشد.

فروش انواع دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

فروش انواع دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک کارگاه های بسته بندی انواع مختلف محصولات کشاورزی و حتی باغداران پسته، علاوه بر این صادر کنندگان انواع دستگاه های سورتینگ می توانند از دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک برای پیشبرد کار و صادرات استفاده کنند.

برای خرید انواع دستگاه سورتینگ می توانید با مسئول فروش دستگاه سورتینگ پسته تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از فروشنده نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

فروشنده این دستگاه برای کسانی که به صورت عمده اقدام به خرید می کنند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است تا با قیمت ارزان تری این دستگاه را به دست آنها برساند.

ضمنا ارسال این دستگاه به هر نقطه ای از ایران به فاصله زمانی بسیار کوتاهی بعد از سفارش مقدور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما