فروشنده دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک

خشکبار یکی از اقلام مهم صادراتی کشورمان ایران می باشد که در میان تمامی آنها پسته خام بالاترین سودآوری را برای ما به همراه داشته و ایران را جزو بزرگترین تولید کننده و صادرکنندگان پسته در دنیا مطرح نموده است. ما در این سایت اینترنتی به عنوان فروشنده معتبر دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک به فعالیت مشغول بوده و باکیفیت ترین نوع این دستگاه را در اختیار تولیدکنندگان پسته مرغوب در کشورمان قرار می دهیم.

فروشنده دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک ایران به عنوان دومین کشور تولید کننده پسته در دنیا مطرح شده است و سالانه بیش از 170 هزار تن پسته در برخی از شهرهای کشورمان تولید شده و روانه بازارهای داخلی و خارجی می گردند.

این محصولات پس از برداشت باید توسط دستگاه های مخصوص سورت و جداسازی شوند تا نمونه های خراب و یا بیش از اندازه کوچک پسته از میان آنها جدا شده و در نهایت یک محصول سالم با اندازه های یکسان آماده شده و در بسته بندی مخصوص قرار گیرند.
در این قسمت به برخی از مهمترین مشخصات دستگاه سورتینگ پسته خام اتوماتیک اشاره می کنیم:

  • این دستگاه تمام پسته هایی که دارای اشکال ظاهری و پوست زرد و خراب هستند را به بهترین شکل ممکن جداسازی می نماید.
  • در ساختار آن از فناوری برتر پردازش تصویر استفاده شده است.
  • یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه در این است که کاربر و اپراتور ویژگی های پسته مورد نظر خود را مشخص کرده و توسط یک نرم افزار به آن ارائه می نمایند و سپس دستگاه با توجه به اطلاعاتی که به آن داده شده و به صورت کاملاً اتوماتیک کار سورتینگ را آغاز می نماید.
  • برای ساخت و تولید این محصول، از بهترین مواد اولیه بهره گرفته شده است و این دستگاه می تواند برای سالهای سال کارایی و قدرت خود را حفظ نماید.

خرید دستگاه سورتینگ پسته از درب کارخانه

خرید دستگاه سورتینگ پسته از درب کارخانه خوشبختانه همزمان با رشد فراوانی که در زمینه کاشت و تولید پسته در کشورمان رخ داد، برخی از شرکت ها و کارخانجات ایران نیز بر آن شدند تا اقدام به تولید دستگاه مخصوص سورت و جداسازی پسته ها نموده و از این نظر نیز کشورمان را به خودکفایی برسانند.

به همین سبب است که این روزها شاهد فعالیت کارخانه دستگاه سورتینگ در کشورمان هستیم که با قدرت هرچه تمام تر، بهترین نمونه این محصولات را با توجه به دانش و فناوری روز جهان تولید می نماید.

شایان ذکر است که خرید دستگاه سورتینگ پسته بر تمامی تولیدکنندگان و صادرکنندگان این خشکبار باارزش، امری لازم و ضروری می باشد و رونق فراوانی برای تولید و فروش پسته به همراه می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما