فروشنده دستگاه سورتینگ کدو مسمایی لیزری

کدو مسمایی یکی از پرخاصیت ترین صیفی جاتی می‌باشد که به صورت خام و پخته شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین این محصول فروش بالای در بین مشتریان دارد بنابراین برای تفکیک انواع این صیفی جات از نظر کیفیت و اندازه از یکدیگر به استفاده از دستگاه سورتینگ کدو مسمایی می‌پردازند.

به همین دلیل فروشنده دستگاه سورتینگ کدو مسمایی لیزری با استفاده از شیوه های مختلفی به توزیع این محصول خواهد پرداخت تا مشتریان به راحتی به خرید این دستگاه با قابلیت های متنوع آن بپردازند.

فروشنده دستگاه سورتینگ کدو مسمایی لیزری

مشخصات دستگاه سورتینگ کدو مسمایی لیزری

مشخصات دستگاه سورتینگ کدو مسمایی لیزری دستگاه سورتینگ کدو مسمایی لیزری نمونه ای از دستگاه های اتوماتیکی است که با داشتن قابلیت لیزری خود به سورت بندی و جداسازی انواع کدو مسمایی در سایزهای مختلف می پردازد.

بنابراین برخی از مشخصات دستگاه سورتینگ کدو مسمایی لیزری را می توان به طور کلی این طور بیان کرد:

  • در ابتدا به جداسازی کدوهای خوب و بد براساس میزان کیفیت آنها می پردازند. معمولا زمانی این اتفاق می افتد که محصولات وارد مخزن نوار نقاله می گردد و این کار توسط بازدیدهای انسانی نیزصورت می پذیرد.
  • همچنین این دستگاه مجهز به نوار نقاله ای می باشد که توسط آن کدوها را به صورت مناسبی می شویند. معمولا برای شستشوی کدوها از دستگاه های غلطک سایشی استفاده می شود تا هر گونه گرد و خاک از روی کدوها زدود گردد.
  • همچنین راه دیگر جهت شستشوی کدوها استفاده از شستشوی تونلی یا خشک کردن تونلی می باشد.
  • بعد از عملیات خشک کردن کدوها معمولا این محصولات با توجه به رنگ و وزنی که دارند با کمک قابلیت لیزری خود تفکیک خواهند شد.
  • حال بعد از تفکیک کدوها این صیفی جات پر طرفدار به دستگاه های بسته بندی فرستاده می شوند و در آنجا با توجه به میزان درجه کیفیتشان و ریزی و درشتی که دارند بسته بندی خواهند شد.

خرید دستگاه سورتینگ کدو مسمایی صیفی جات

خرید دستگاه سورتینگ کدو مسمایی صیفی جات دستگاه سورتینگ کدو مسمایی نمونه ای از دستگاه های سورتینگ می باشد که جهت سورت و تفکیک انواع کدوها و صیفی جات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین با توجه به تقاضایی بسیار بالایی کشاورزان و پرورش دهندگان کدو مسمایی برای خرید دستگاه سورتینگ صیفی جاتی نظیر سورتینگ کدو به شیوه های مختلفی انجام می گیرد که از جمله می توان به فروش حضوری و اینترنتی کدو مسمایی اشاره کرد.

با توجه به استفاده بسیار زیاد از اینترنت در عصر امروزی  به همین جهت خرید اینترنتی این دستگاه ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است  می توان گفت برخی از مزایای خرید اینترنتی به شرح زیر هستند:

  • قدرت انتخاب بیشتر
  • خرید در ۲۴ ساعت شبانه روز
  • خرید بی واسطه
  • استفاده از گارانتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما