فروشندگان دستگاه سورتینگ خیار لیزری

دستگاه سورتینگ خیار در انواع مختلف و با قابلیت های گوناگون تولید می شود. به عنوان مثال نوعی از آن دستگاه لیزری است که فروشندگان مشخصات مختلف آن را به اطلاع مراجعه کنندگان و خریداران دستگاه می رسانند.

فروشندگان دستگاه سورتینگ خیار لیزری

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ خیار لیزری

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ خیار لیزری سورت و مرتب کردن محصولات مختلف غذائی و غیر خوراکی از جمله فعالیت هایی است که امروزه نقش خود را بیشتر از هر زمانی در ایجاد ارزش افزوده نمایان ساخته است.

در این راستا دستگاه ها و ماشین آلات مختلفی طراحی شده و به مرحله تولید انبوه رسیده اند که از آن جمه ماشین های مرتبط با سورتینگ میوه و صیفی جات مانند خیار می باشد.

هر کدام از این وسایل قابلیت های خاصی دارند که فن آوری لیزر از جمله یکی از قابلیت های مهمی است که در این ماشین ها به کار رفته است. جدا سازی و تفکیک به کمک این فن آوری با سرعت و دقت بالا انجام شده و بر این اساس خیار هایی که در انتهای کار بسته بندی می شوند به راحتی قابل قیمت گذاری بوده که کیفیت آنها به راحتی از سوی خریدار قابل تشخیص است.

به جز این توانایی از دیگر مشخصات دستگاه سورتینگ اتوماتیک یا نیمه اتومات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای تعداد کانال های ورودی متفاوت با توجه به نوع دستگاه مثلا از یک تا هفت کانال
  • توانایی جداسازی خیار از نظر سایز و قطر و کیفیت
  • مجهز به سیستم توزین جهت بسته بندی و عرضه به بازار
  • این وسایل دارای مقدار برق مصرفی مشخص بوده که در ابعاد گوناگون طراحی می شوند.
  • نمونه های با کیفیت این وسیله دارای بدنه تمام استیل می باشند که از فلزات مقاوم و با دوام به شمار می آیند.
  • راندمان کاری و وزن سورتر خیار متفاوت بوده و بر اساس ظرفیت کاری مشخص می شود.

ساخت سفارشی این تولیدات نیز از جمله فعالیت هایی است که مراکز تولید می توانند متقبل آن شده و مطابق با نیاز مشتری آن را تولید نمایند.

قیمت دستگاه سورتینگ خیار اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ خیار اتوماتیک طبق مطالب بیان شده فوق دستگاه های سورتینگ بسیار متنوع بوده و شامل طیفی از دستگاه های نیمه اتومات و ساده تا مدل های اتوماتیک و بسیار پیشرفته می باشند.

واحد های تولید و آماده سازی محصولات مختلف مانند خیار و صیفی جات با توجه به ظرفیت تولیدی خود و همچنین بودجه ای که در اختیار دارند اقدام به خرید این تجهیزات می نمایند.

از این رو قیمت دستگاه سورتینگ با مدل های مختلف متفاوت بوده و شامل مدل های ارزان تا گران قیمت می شود. به طور مسلم هر چه توان این ماشین آلات بیشتر باشد قیمت آنها نیز با افزایش همراه خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما