فروشندگان دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

تولید سالیانه سیب زمینی در ایران می تواند علاوه بر تامین نیاز داخلی به صورت صادراتی به کشورهای دیگر نیز ارسال شود و به این ترتیب سود بیشتر و ارز آوری را برای کشور به نبال داشته باشد. برای این کار ابتدا باید محصول درجه بندی شود. برای این کار از دستگاه سورتینگ غلطکی استفاده می شود. مزایای استفاده از دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی چیست و چگونه می توان با فروشندگان آن ارتباط برقرار کرد؟

فروشندگان دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مزایای دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مزایای دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

دسته بندی سیب زمینی با استفاده از دستگاه سورتینگ می تواند به مقدار قابل توجهی از هزینه های کارگری بکاهد و بنابراین محصول نهایی با قیمت ارزان تری به دست مصرف کننده نهایی می رسد.

کار با این دستگاه بسیار راحت است و نیاز به مهارت خاصی ندارد و با دادن یک سری تنظیمات اولیه به بخش کنترل دستگاه دیگر نیازی به کنترل دایمی آن نیست.

این دستگاه به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارد. نوع اتوماتیک این دستگاه قادر به شستشوی سیب زمینی با برس های مخصوص و پولیش آن بوده و بنابراین محصول نهایی عاری از هرگونه گل و لای یا مواد اضافه دیگر می باشد.

این دستگاه دارای میله های غلطکی در مسیر جداسازی بوده که با فواصل معین از هم قرار گرفته اند و بر اساس قطر سیب زمینی اقدام به جداسازی آنها می کنند. 

از مزایای دیگر این نوع دستگاه داشتن خروجی های چندگانه می باشد که بر اساس آن سیب زمینی ها در انواع سایز از همدیگر جدا می شوند. دستگاه سورتینگ اتوماتیک این مزیت را دارد که برای بسته بندی محصول نیازی به کاربر انسانی ندارد و به دلیل عدم دخالت انسان در فرآیند شستشو و بسته بندی، محصولی کاملا بهداشتی و سالم به مشتریان عرضه می شود.

خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتوماتیک

خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتوماتیک استفاده از دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتوماتیک برای کشاورزانی که دارای زمین‌های کشاورزی وسیع سیب زمینی بوده می تواند گزینه بسیار مناسبی برای کسب درآمد بیشتر و حتی صادرات این محصول به صورت مستقیم باشد، همچنین کسانی که به صادرات این دستگاه ها به کشورهای دیگر اشتغال دارند می‌توانند از ظرفیت موجود در این دستگاه برای توسعه تجارت خود استفاده کنند.

برای خرید دستگاه سورتینگ اتوماتیک می توانید با فروشندگان این دستگاه تماس گرفته و پس از اطلاع از سایر امکانات و مشخصات این دستگاه نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

فروشندگان دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی برای خریداران عمده این محصول تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته اند تا با قیمت ارزان تری آن را به دست آورند. در ضمن ارسال دستگاه با ضمانت تحویل سالم در هر مکانی که در نظر دارید انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما