فروشندگان دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای ارزان

دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای، جزو محصولات پرکاربرد در کارخانجات تولیدکننده و بسته بندی کننده این محصول می باشد.

فروشندگان این دستگاه، به دو صورت آنلاین و حضوری اقدام به عرضه کالای نام برده شده با ارزانترین قیمت کرده اند تا افراد متعددی قادر به استفاده از آن باشند و در نهایت بتوانند کیفیت میوه های تولید شده در داخل کشور را ارتقا بخشند. 

فروشندگان دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای ارزان

مشخصات دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای

مشخصات دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای امروزه، با پیشرفت های عظیمی که در صنعت تجارت به وجود آمده است، بخش کثیری از درآمد اغلب کشورها از این حرفه به دست می آید به همین علت آنها باید تمامی تلاش خود را بکنند تا بتوانند برای محصولات خوراکی تولید شده خود، مانند فلفل دلمه ای، از دیگر کشور های خارجی، متقاضی و مشتری جلب نمایند؛ یکی از این راهها، بسته بندی و یکنواخت سازی مناسب میوه می باشد.

ولی شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه می توان در مقادیر انبوه، میوه مورد نظر را مورد بررسی قرار داد؟

با توسعه تکنولوژی و ماشینی شدن زندگی، دستگاهی به نام دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای با مشخصات خاصی به تولید رسید که کار آن، جداسازی میوه های کال و نارس، غیر همرنگ، کپک زده، پلاسیده، خیلی کوچک و یا بزرگ و … می باشد.

اولین مشخصه این دستگاه، این است که در ابعاد غول پیکری ساخته می شود و در اصل در سه دسته زیر قرار می گیرد و بسته به نوعی که دارد به شیوه های مختلفی، اقدام به سورت کردن میوه ها می کند:

  • دستگاه سورتینگ نوری ( بر اساس رنگ )
  • دستگاه سورتینگ دوار ( بر اساس حجم )
  • دستگاه سورتینگ نواری ( بر اساس اندازه )

از مشخصات اصلی این دستگاه ها می توان به بدنه ی تمام استیل، داشتن فیبر های نوری پیشرفته، قیمت نسبتا مناسب، ماندگاری بالا و طول عمر مفید، گارانتی، به کارگیری فوق العاده آسان و عدم زنگ زدن اشاره نمود؛ این دستگاه ها با استفاده از تجهیزات موجود در ساختار شان، با استفاده از نوری که از خود ساطع می کنند، مواد غیر هم رنگ را از هم تشخیص می دهند و در برخی دیگر از نمونه ها، از طریق غلتک های موجود در سطح سورتینگ، اندازه و ابعاد فلفلها را مشخص می سازند.

از دیگر مشخصات این دستگاه، می توان به نصب آسان و سرعت عمل بسیار بالای آن در پاکسازی میوه اشاره نمود به همین علت از محبوبیت بالای برخوردار است.

دستگاه سورتینگ، با قرار دادن فلفل دلمه ای های هم اندازه و یک شکل در کنار هم، امکان صادرات این محصول را فراهم می سازد.

خرید دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای صیفی جات

خرید دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای صیفی جات چنانچه قصد خرید دستگاه سورتینگ صیفی جات را داشتید، می توانید بدون صرف وقت، به فروشگاه های آنلاین ما در همین سایت مراجعه کنید و با این کار، هم از قیمت ها آگاهی یابید و هم به ساده ترین راه ممکن، اقدام به سفارش محصول مورد نظر با بهترین امکانات و تجهیزات نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما