فروشندگان دستگاه سورتینگ هندوانه خارجی

دستگاه سورتینگ هندوانه به گروهی از تجهیزاتی گفته می شود که عمل جدا سازی و تفکیک انواع هندوانه را از نظر سایز و اندازه و همچنین رنگ به خوبی انجام می دهند. شرکت های تولید کننده دستگاه سورتینگ فر صنعتی پیتزا را نیز تولید می کنند. نمونه های خارجی این دستگاه توسط فروشندگان فعال در این صنعت به مشتریان معرفی شده و در مورد قابلیت ها و مشخصات فنی هر دستگاه اطلاعات لامز در اختیار آنها قرار داده می شود.

فروشندگان دستگاه سورتینگ هندوانه خارجی

طرز کار دستگاه سورتینگ هندوانه

طرز کار دستگاه سورتینگ هندوانه ماشین آلات سورتینگ امروزه در بسیاری از صنایع و کار های تولیدی از جمله تجهیزات مهم و کاربردی به شمار می آید که در واقع بدون وجود آنها سرعت و دقت کار به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند. فر صنعتی در مقایسه با این دستگاه ها قیمتی ارزان تر دارند.

هر ماشین سورت از اجزای مختلفی تشکیل شده است که مانند یک سیستم عمل تفکیک و بهینه سازی انواع هندوانه را به خوبی انجام می دهد. تعداد کانال های ورودی در انواع دستگاه سورتینگ متفاوت بوده و بر اساس نوع دستگاه ممکن است تمامی مراحل کاری به صورت تمام اتومات یا نیمه اتومات انجام شود.

این تجهیزات دارای یک بخش ورودی جهت شستن هندوانه می باشند. پس از اتمام عملیات شستشو نوار نقاله یا کانوایر وظیفه انتقال هندوانه را به بخش های دیگر بر عهده دارد.

سایز هندوانه یکی از فاکتور هایی است که توسط دستگاه مورد توجه قرار گرفته و به کمک این بخش از آن انواع هندوانه به کمک آن از نظر سایز از یکدیگر جدا می شوند.

در برخی نمونه های این لوازم می توان شاهد اجزای بیشتری چون دوربین های تشخیص رنگ نیز بود که هندوانه را از نظر رنگ از یکدیگر جدا می سازد. این محصول پس از تفکیک در بسته بندی های مناسب جعبه ای یا سایر شیوه های موجود آماده شده و به بازار عرضه می شود.

عملیات سورتینگ در بسیاری از کارخانجات موجب ایجاد ارزش افزوده و قیمت گذاری آسان تر بر اساس کیفیت کالای مورد نظر می شود که در مورد هندوانه نیز این قاعده صادق است.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ هندوانه

قیمت انواع دستگاه سورتینگ هندوانه دستگاه های سورتینگ نیز مانند هر نوع ماشین آلات صنعتی دیگر دارای انواع ساده و ارزان قیمت تا مدل های گران و بسیار پیشرفته می باشند.

در برخی صنایع مانند صنعت کشاورزی از ماشین آلات سورتینگ به نحو موثری استفاده می شود که برای محصولات مختلف از جمله هندوانه نیز قابلیت استفاده دارد.

بر این اساس و بر طبق قابلیت های مختلف، قیمت دستگاه سورتینگ متفاوت بوده و همان طور که بیان شد برخی نمونه های آن از جدید ترین مدل ها با بیشترین بازدهی و توان و سرعت کاری تا ساده ترین انواع آن را شامل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما