فروشندگان دستگاه سورتینگ هندوانه رنگی

دستگاه های سورتینگ میوه ها معمولا بر اساس پارامتر های مختلفی آن ها را دسته بندی می کنند. این پارامتر ها شامل رنگ، سایز، وزن و کیفیت ظاهری میوه است. دستگاه سورتینگ هندوانه رنگی می تواند هندوانه ها را بر اساس رنگ آن ها تفکیک نماید زیرا رنگ پوست هندوانه میزان رسیده بودن آن را نشان می دهد. این فروشگاه، یکی از فروشندگان دستگاه سورتینگ هندوانه رنگی است. جهت خرید با ما همراه باشید.

فروشندگان دستگاه سورتینگ هندوانه رنگی

کیفیت عملکرد دستگاه سورتینگ هندوانه

کیفیت عملکرد دستگاه سورتینگ هندوانه

امروزه استفاده از دستگاه های سورتینگ هندوانه بسیار گسترش یافته است. زیرا عمل تفکیک هندوانه های هم شکل، هم اندازه و یا هم رنگ، هنگامی که با تعداد بسیار زیادی هندوانه رو به رو هستید، کاری سخت و البته وقت گیر است.

این دستگاه ها با استفاده از حسگرهایی که در آن ها تعبیه شده است، می توانند هندوانه ها را بر اساس سایز، وزن و یا رنگ شان دسته بندی کنند. البته ابتدا اطلاعات لازم، به دستگاه داده می شود. در واقع دستگاه سورتینگ، این کار را با دقت و سرعت بسیار بالایی انجام می دهد.

از طرف دیگر، سورت کردن هندوانه، قیمت گذاری انواع مختلف آن را راحت تر می کند.

عملکرد این دستگاه ها به شرح زیر است:

ابتدا اپراتورها هندوانه ها را روی یک نوار نقاله قرار می دهند تا عمل سورتینگ شروع شود.

هندوانه ها به قسمتی از دستگاه انتقال داده می شوند که در آن جا توسط برس هایی شستشو داده شده و تمیز می شوند.

پس از این مرحله عمل دسته بندی انجام می شود. بسته به نوع دستگاه، حتی کیفیت داخل میوه نیز می تواند کنترل شود.

در مرحله آخر، بسته بندی انجام می شود.

عملکرد دستگاه سورتینگ هندوانه به میزان کیفیت ساخت و جنس قطعات دستگاه بستگی دارد.

خرید دستگاه سورتینگ هندوانه رنگی اتوماتیک

خرید دستگاه سورتینگ هندوانه رنگی اتوماتیک هندوانه از جمله میوه هایی است که تا برش نخورد متوجه شیرینی و رسیده بودنش نمی شویم. البته بسیاری از افراد از روی ظاهر هندوانه می توانند این موضوع را به خوبی تشخیص دهند.

رنگ پوست هندوانه یکی از مواردی است که برای شناسایی میزان کیفیت هندوانه بررسی می شود. از این رو بهتر است دستگاه سورتینگ هندوانه از این قابلیت برخوردار باشد یعنی بتواند هندوانه ها را بر اساس رنگ شان دسته بندی کند.

این نوع از دستگاه های سورتینگ هندوانه با کیفیت بسیار خوب در این فروشگاه عرضه می شود. البته این دستگاه علاوه بر هندوانه، برای طالبی، ملون، کدو و … نیز به خوبی قابل استفاده است.

اگر قصد خرید دستگاه سورتینگ اتوماتیک هندوانه را دارید و یا می خواهید از قیمت آن مطلع شوید، کافی است تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما