فروشندگان دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک جدید

دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک، از سری دستگاه های تولیدی ایران و با تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته به صورت خودکار و هوشمند می باشد که می تواند انواع مغز پسته را از نظر رنگ و اندازه جداسازی کند.

در ایران به دلیل تولید بالای پسته، نیاز به چنین دستگاهی احساس می شود، بنابراین فروشندان بسیاری در سراسر ایران بوجود آمده اند که به ارائه این محصول می پردازند.

 

فروشندگان دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک جدید

جدیدترین انواع دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

جدیدترین انواع دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک در حال حاضر در هنگام خرید دستگاه سورتینگ، با انواع بالایی از این قبیل دستگاه ها مواجه هستیم که کار ما را در هنگام خرید دشوار می کند.

استفاده از چنین دستگاهی بسیار کارآمد است؛ چرا که هزینه سورت محصولات را به مقدار زیادی کاهش می دهند و مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان را تا مقدار زیادی حل کرده اند.

در حال حاضر ما دارای انواع دستگاه های کاربردی در این زمینه هستیم که یکی از بهترین و به روزترین آن دستگاه کالر سورتینگ یا رنگی است. این دستگاه خصوصیات فوق العاده ای دارد و به ما در سورت کردن پسته کمک می کند. در واقع دستگاه کالر می تواند به صورت دقیق و سرعت بسیار بالایی سایزبندی و جداسازی پسته را برای ما انجام دهد. کار کردن با این دستگاه هم بسیار راحت تر است و برای استفاده از آن تنها تسلط به نرم افزار کافی است.

 کار کردن با آن به اینصورت است که با دادن عکس محصول خود به دستگاه، دستگاه به صورت خودکار آن را تشخیص داده و از دیگر مدل ها جداسازی می نماید.

از طرفی هم تشخیص این مدل از دستگاه سورتینگ، بر اساس رنگ محصولات انجام می شود، که این دستگاه کالر توسط چشمی و یا لیزر بسیار قوی و پیشرفته ای که در آن تعبیه شده است، این کار را انجام می دهد.

بنابراین و با وجود تمام مطالب گفته شده، دستگاه های سورتینگ کالر یا رنگی، کیفیت بسیار بالایی را در زمینه عملکرد خود دارند‌.

از طرفی هم این دستگاه از کم ترین خطا برخوردار است و بسیار پیشرفته می باشد و کار خود را به خوبی انجام می دهد.

اما دستگاه سورتینگ ارزان و با کیفیت بالایی هم در ایران در حال تهیه و تولید می باشد و تولید آن ها در خاورمیانه، توسط مهندسین ایرانی است.

 از طرفی هم این قبیل دستگاه ها در سایزهای گوناگونی ارائه می شوند که هر تولیدکننده می تواند برحسب نیاز خود آن را تهیه بفرماید.

 

 

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک ارزان

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک ارزان ما دارای انواع دستگاه سورتینگ هستیم که هر مدل از این دستگاه ها، دارای عملکرد متفاوتی می باشند. شرکت های تولیدی در حال ارائه انواع این مدل از دستگاه ها هستند که هر کدام از آن ها هم می توانند قیمت متنوعی داشته باشند.

برای خرید انواع دستگاه های سورتینگ پسته، باید حتما به یک مشاور مراجعه کرد؛ که در اینصورت می توان بسته به محصول تولیدی، دستگاه مناسبی را خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما