فروشندگان دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی توسط شرکت های مهندسی سیستم های بازرسی با دوربین و ماشین سازی تولید و به بازار ارائه می شوند. فروش انواع تجهیزات سورتینگ حبوبات توسط شرکت های تولیدکننده، مغازه داران و نمایندگی های مجاز در سطح شهر انجام می شود.

فروشندگان دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

دستگاه های سورتینگ در انواع مختلف یا توسط تولیدکنندگان داخلی تولید شده و یا از طریق واردات به بازارهای داخلی کشور راه پیدا کرده اند.

ماشین سورتینگ پیچ و مهره با دوربین مناسب برای کنترل ظاهری، اندازه گیری ابعادی، بازرسی انواع پیچ، مهره، واشر و قطعات کوچک صنعتی است که می توان برای محدوده مشخصی از مهره ها، خارها، واشرها سایر قطعات آن را تنظیم کرد.

سورت کردن یعنی جداسازی که دستگاه سورتینگ پیچ و مهره قابلیت جداسازی قطعه های معیوب و ناسالم از نظر پارامترهای اندازه گیری مثل قطر، طول، ابعاد آچار خور، گام پیچ، کنترل های ظاهری مثل لهیدگی دنده و تعداد دنده، راستگرد یا چیگرد، ترک خوردگی یا شکستگی پیچ و غیره که شرکت ها توسط این دستگاه ها محصول های خراب را جدا کرده و مابقی محصولات سالم را در بسته بندی های مناسب به بازار عرضه می کنند.

از مشخصه های انواع مختلف دستگاه های سورتینگ مثل دستگاه سورت پیچ و مهره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دستگاه مجهز به سیستم نورپردازی پیشرفته و دوربین های مختلف است.
  2. ماشین فیلتر ارتعاشی قابل تنظیم برای سورت قطعات می باشد.
  3. ماشین دارای صفحات میز دورانی مختلف برای ۳ یا ۴ گروه از پیچ ها را شامل است.
  4. دستگاه سورتینگ دارای کامپیوتر با صفحه لمسی است.
  5. ظرفیت این دستگاه ۱۸۰ قطعه در دقیقه بوده و مقدار آن را می توان افزایش داد.
  6. این دستگاه ۲ یا ۳ خروجی برای خروج قطعات معیوب و ناسالم و یک خروجی برای قطعه های سالم دارد.

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

یکی از عوامل مهم در بالا رفتن میزان فروش قیمت مناسب در کنار کیفیت بالای محصول می باشد.

از عواملی که بر روی قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره تاثیر می گذارد می توان به کیفیت دستگاه، اندازه و ابعاد دستگاه، نوع دستگاه، برند تولیدکننده یا واردکننده دستگاه سورتینگ و غیره را نام برد.

انواع دستگاه سورتینگ در بازار دارای قیمت های گوناگونی هستند که قیمت خرید فروش این دستگاه ها بسته به شرایط متفاوت بازار ثابت نمی باشد و همواره دارای تغییراتی است که خریداران برای گرفتن قیمت دستگاه های سورتینگ می توانند به مرکزهای معتبر ایرانی مراجعه کرده و قیمت محصول مورد نظر خود و همچنین راهنمایی های لازم درباره ویژگی ها، کاربرد، نحوه استفاده از دستگاه و دیگر ویژگی های آن کالا را از طریق کارشناسان فروش کسب کنند.

همچنین مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به سایت های اینترنتی خیلی راحت و بدون دغدغه از انواع و قیمت های مختلف این دستگاه ها اطلاعات لازم را کسب کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما