فروشندگان دستگاه سورتینگ کدو اتوماتیک

امروزه نحوه عرضه محصولات کشاورزی به بازار نسبت به گذشته به میزان قابل توجهی تغییر کرده است. بسته بندی این محصولات در سایز و کیفیت های مختلف از جمله این تغییرات می باشد. یکی از این محصولات کدو می باشد. برای تفکیک و دسته بندی این محصول از دستگاه سورتینگ کدو اتوماتیک استفاده می شود. انواع مختلف این دستگاه کدامند و چگونه می توان آن را از فروشندگان این دستگاه خریداری کرد؟

فروشندگان دستگاه سورتینگ کدو اتوماتیک

انواع دستگاه سورتینگ کدو کدام است؟

انواع دستگاه سورتینگ کدو کدام است؟

یکی از دستگاه های بسیار ضروری برای کسانی که در زمینه صادرات انواع محصولات کشاورزی و به ویژه صیفی جاتی مانند کدو فعالیت دارند دستگاه سورتینگ کدو می باشد.

در بسیاری از کشورهای دنیا خرید میوه و سایر محصولات کشاورزی بر اساس گرید یا درجه آنها در بسته بندی های مخصوص صورت می گیرد. بنابراین باید این محصولات برای عرضه به بازار جهانی صورت شوند.

انواع مختلفی از دستگاه سورتینگ کدو وجود دارد که از نظر ظاهر و کارکرد شبیه دستگاه سورت خیار و هویج و محصولات مشابه می باشد.

نوع نیمه اتوماتیک این دستگاه فاقد حوضچه شستشو بوده و کدو ها قبل از ورود به دستگاه باید توسط نیروی انسانی تمیز شوند. این دستگاه فاقد قسمت بسته بندی بوده و باید توسط کاربر انسانی این عمل انجام شود.

نوع اتوماتیک این دستگاه دارای حوضچه شستشو و قسمت بسته بندی بوده و بنابراین از نظر بهداشتی به علت عدم دخالت انسانی مناسب تر است.

هر دو نوع این دستگاه ها از سیستم دورانی و چرخشی برای جداسازی کدو بر اساس قطر استفاده می کنند و در انواع دستگاه سورتینگ پیشرفته از دوربین های لیزی و تصویر برداری برای جداسازی این محصول از نظر کیفیت و رنگ استفاده می شود.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ کدو ارزان

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ کدو ارزان تولید کنندگان دستگاه سورتینگ جهت تامین نیاز کارگاه های سورت و دسته بندی انواع محصولات جالیزی مانند کدو اقدام به عرضه دستگاه مخصوص به بازار نموده اند. همچنین افرادی که به صادرات تجهیزات مربوط به سورتینگ انواع میوه و صیفی جات اشتغال دارند می توانند از این دستگاه ها برای صادرات به کشورهای دیگر استفاده کنند.

برای خرید دستگاه سورتینگ کدو با قیمت ارزان با کارشناس فروش ما تماس گرفته و ضمن کسب اطلاع دقیق از قیمت روز آن نسبت به سفارش و خرید دستگاه مورد نظر اقدام نمایید.

ارسال این دستگاه به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان ممکن بوده و همه نکات مربوط به حمل و نقل سالم آن رعایت می گردد تا به صورت کاملا سالم به دست شما برسد.

ضمنا کسانی که اقدام به خرید این دستگاه به صورت عمده می نمایند از تخفیف ویژه ای برای خریدشان برخوردار می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما