فروشندگان دستگاه سورتینگ کدو غلطکی

در بحث صادرات انواع محصولات باغی آنچه بیشتر از همه دارای اهمیت است درجه بندی آنها می باشد. در بسیاری از کشورها فروش انواع میوه و حتی سبزیجات بر اساس درجه بندی محصول است.

بنابراین جهت صادرات و حتی مصرف داخلی انواع محصولات جالیزی مانند کدو استفاده از دستگاه سورتینگ ضرورت دارد. موارد استفاده از دستگاه سورتینگ کدو غلطکی کدامند و نحوه خرید این دستگاه از فروشندگان آن چگونه است؟

فروشندگان دستگاه سورتینگ کدو غلطکی

موارد استفاده از دستگاه سورتینگ کدو

موارد استفاده از دستگاه سورتینگ کدو

کدو یکی از محصولات جالیزی می باشد که گیاه آن رشد بسیار سریعی داشته و باید به صورت روزانه و بنا به درخواست مشتریان اقدام به برداشت آن نمود. این محصول را می توان در سایز های مختلف دسته بندی و به بازار عرضه کرد.

دستگاه سورتینگ کدو برای جدا سازی انواع کدو از هم بر مبنای قطر و طول ابداع شده است. این دستگاه در دو نوع دوار و غلطکی در بازار جود دارد.

در نوع غلطکی کدوها بعد از شستشو و خشک شدن بر روی میله های غلطکی که در طول مسیر فاصله بین آنها بیشتر می شود قرار گرفته و با چرخش میله ها به حرکت در می آیند و به سمت جلو حرکت می کنند. این کار باعث می شود کدوهای با قطر کمتر در ابتدای مسیر از خط خارج شده و به این ترتیب انجام عملیات جداسازی در طول مسیر انجام می شود.

در نوع تمام اتوماتیک و پیشرفته این دستگاه با توجه به قابلیت تنظیم دستگاه برای تشخیص رنگ از طریق لیزر یا تصویربرداری، اقدام به جداسازی یا سورتینگ انواع کدو بر اساس رنگ یا شکل ظاهری می گردد.

دستگاه سورتینگ کدو دارای مخزن شستشو بوده و می تواند به راحتی گل و لای را از این محصول جدا کند و پس از انجام مراحل سورتینگ، کدو را در بسته بندی های مناسب قرار دهد.

عدم استفاده از نیروی انسانی طی فرآیند سورتینگ باعث عرضه محصولی کاملا سالم و بهداشتی به بازار می شود.

خرید انواع دستگاه سورتینگ کدو ایرانی

خرید انواع دستگاه سورتینگ کدو ایرانی

مراکز درجه بندی انواع محصولات کشاورزی که به صورت عمده اقدام به خرید این محصولات نموده و یا کسانی که در زمینه صادرات انواع دستگاه سورتینگ ایرانی به سایر کشورها فعالیت دارند نیاز مبرمی به دستگاه سورتینگ برای انجام فعالیت تجاری خود دارند.

برای خرید دستگاه سورتینگ کدو با کارشناس ما تماس بگیرید تا با کسب اطلاع از مشخصات این وسیله و قیمت روز آن سفارش خود را اعلام نمایی.

توجه داشته باشید در صورت سفارش این دستگاه به صورت عمده می توانید از تخفیف ویژه برای این نوع سفارش استفاده کنید.

ما سفارش شما را با نهایت دقت در فرآیند حمل و انتقال و به طور کاملا سالم به آدرس اعلام شده توسط شما ارسال می نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما