فروشگاه دستگاه سورتینگ بامیه ارزان قیمت

دستگاه سورتینگ بامیه یک دستگاه مکانیزه و گاها قابل حمل است که برای مرتب سازی و درجه بندی بامیه های چیده شده مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه سورتینگ اتوماتیک به طور خودکار بر اساس داده ها و سورت هایی که برای آن تنظیم شده است اقدام به جداسازی بامیه ها از یکدیگر بر اساس اندازه می نماید. این محصول با سرعت و کارآیی منحصر به فردی که دارد به تسریع امر برداشت و بسته بندی بامیه ها کمک می کند. 

فروشگاه دستگاه سورتینگ بامیه ارزان قیمت

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ بامیه

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ بامیه

دستگاه سورتینگ بامیه دارای بدنه ای استیل می باشد و به گونه ای طراحی شده است که در برابر نور، گرما، سرما و رطوبت بسیار مقاوم بوده و دچار پوسیدگی نمی شود. 

این دستگاه در دو مدل ثابت و متحرک طراحی شده است، نوع ثابت این محصول به زمین الصاق شده و قابلیت جا به جا شدن ندارد در حالی که دستگاه هایی که به صورت متحرک طراحی شده اند به راحتی قابل حمل بوده و حتی می توان آن ها را به محل کشت و برداشت بامیه ها برد. 

آنچه بین این دو دستگاه مشترک است سرعت و نحوه عملکرد آن ها می باشد. 

این دستگاه دارای یک مخزن نسبتا بزرگ است که در زیر آن یک تسمه نقاله تعبیه شده است، بامیه ها پس از اینکه در مخزن دستگاه ریخته شدند به وسیله تسمه نقاله به قسمت سورت انتقال داده می شوند. 

در این قسمت بامیه ها بر اساس اندازه از سوراخ هایی که برای درجه بندی آن ها در نظر گرفته شده است عبور داده و به سبد هایی که در زیر دستگاه قرار داده شده است هدایت می گردند. 

نوع پیشرفته این دستگاه در قسمت سورت دارای تیغه هایی است که در زیر تسمه نقاله قرار گرفته اند و به طور خودکار قسمت انتهایی بامیه ها را از آن ها جدا کرده و محصول را با کیفیت دو برابر درجه بندی می کند یعنی شاخه اضافه را از انتهای بامیه ها جدا کرده و با ظاهری آراسته تر به سبد زیر دستگاه هدایت می کند. 

قیمت دستگاه سورتینگ بامیه اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ بامیه اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ بامیه با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. 

مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت این دستگاه عبارتند از : 

  • جنس بدنه دستگاه سورتینگ بامیه 
  • حجم بامیه هایی که دستگاه در واحد زمان قادر به سورت کردن و درجه بندی آن ها می باشد. 
  • متحرک یا ثابت بودن مدل دستگاه سورتینگ بامیه 
  • نوع تسمه نقاله ای که بامیه ها با آن در دستگاه جا به جا می شوند، برخی از دستگاه های سورتینگ به جای تسمه نقاله به استوانه ها یا گوی های غلطان فلزی مجهز هستند که با لغزیدن در کنار یکدیگر بامیه ها را جا به جا می کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما