فروشگاه دستگاه سورتینگ خیار سبز صنعتی

دستگاه سورتینگ خیار سبز انواع میوه ها را به راحتی دسته بندی می نماید. محصولات بر اساس سایز، وزن، ابعاد، ساختار، رنگ و … از یکدیگر تفکیک می گردند. فروشگاه دستگاه سورتینگ صنعتی خیار، با کیفیت ترین ماشین آلات را ارائه می کند.

فروشگاه دستگاه سورتینگ خیار سبز صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ خیار سبز صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ خیار سبز صنعتی انواع دستگاه سورتینگ خیار، وظیفه تقسیم بندی محصولات را بر عهده دارند. با استفاده از دستگاه ها محصول در کمترین زمان ممکن و نیروی انسانی کم به راحتی و با دقت بیشتری سورتینگ می شود. در متن زیر به معرفی انواع دستگاه بوجاری خیار می پردازیم:

  1. سورتینگ دوار روتاری: این دستگاه محصول را بر اساس میزان قطر میوه تقسیم بندی می کند. قطرها 4 اندازه دارند.  کوچکترین قطر 2 سنتی متر، قطرهای وسط بین 2 الی 4 سانتی متر و بزرگترین قطر بالای 4 سانتی متر است. دستگاه دارای موتور گیربکس است که اینورتر دارد، سرعت محفظه سورتینگ را می توان تنظیم نمود و به صورت کاملا اتوماتیک کار می کند. از مزایای این دستگاه کاهش هزینه و نیروی انسانی است در بخش تولید است.
    دستگاه دوار به شکل مشبک می باشد و به وسیله چند میله استیل در سایز و شکل های مختلف طراحی می شود. زمانی که دستگاه شروع به حرکت چرخشی می کند، خیارهای کوچک از بین میله ها رد می شوند و به حوضچه کف دستگاه می ریزند و از قسمت انتهایی دستگاه خارج می گردند. خیارهای بزرگ که باقی مانده اند، طی عملیات دیگر از یکدیگر تفکیک می شوند و مورد بسته بندی قرار می گیرند.
  2. سورتینگ نواری: از این نوع دستگاه جهت بسته بندی استفاده می شود. سبدها ی خالی در بخش بالایی نوار نقاله دستگاه قرار داده می شوند و کارگران دسترسی کامل به سبدها دارند. بعد از اینکه سبدها پر شدند، دو نوار کناری آنها را به سمت انبار هدایت می کنند. موضوع مهم این است که محصولات بی کیفیت در قسمت انتهایی نوار قرار می گیرند و به راحتی قابل جداسازی از دیگر میوه ها می باشند.
  3. دستگاه توزین دار: این دستگاه هم مخصوص بسته بندی میوه به کار می رود. وجود ترازو در دستگاه این امکان را فراهم می کند تا کارگران محصولات را در محل سورتینگ وزن نمایند. برای خروج محصولات دو نوار نقاله وجود دارد که کارتن میوه ها را به سمت انبار یا دستگاه شیرینگ هدایت می کنند.

خرید بهترین دستگاه سورتینگ خیار سبز

خرید بهترین دستگاه سورتینگ خیار سبز با خرید دستگاه سورتینگ کیفیت محصولات کشاورزی خود را افزایش خواهید داد و در نتیجه ارزش میوه ها بیشتر خواهد شد. با خریداری بهترین دستگاه سورتینگ مخصوص خیار سبز، مشتریان بیشتری خواهان محصولات خواهند بود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما