فروشگاه دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934

دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934 خط کامل و حرفه ای جهت جداسازی انواع زیتون و دسته بندی آنها برای تولیدات مختلف به شمار می آید. در این فروشگاه آنلاین، متخصصان فروش جدیدترین انواع دستگاه سورتینگ را با قیمت تولیدی در اختیار خریداران عمده قرار می دهند.فروشگاه دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934

مشخصات دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934

مشخصات دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934 انواع دستگاه سورتینگ جزء ماشین آلات ضروری در خطوط تولید و جداسازی میوه، سبزیجات و … به شمار می آید. هر دستگاه متناسب با نوع کارکرد برای سورتینگ و بسته بندی محصولی خاص مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه سورتینگ زیتون SKM-934 محصول مورد نظر را بر حسب سایز دسته بندی و جداسازی می کند. مشخصه های تولید و کیفی آن بسیار زیاد بوده اما برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • دارای نوارهای قابل تعویض است.
  • با سیستم ویبراتور یا همان لرزاننده کار می کند.
  • قابلیت جداسازی زیتون تا شش سایز را دارا می باشد.
  • سرعت حرکت آن متناسب با نوع محصول قابل تنظیم است.
  • فرآیند شستشو و جداسازی انواع میوه در سایزهای کوچک را نیز انجام می دهد.

این نوع دستگاه به منظور جداسازی شاخ و برگ از زیتون، یکسان سازی میوه و هم چنین شستشوی آنها طراحی و قابلیت استفاده را دارد. سیستم ویبراتور آن به گونه ای عمل می کند که زیتون ها به راحتی بر روی آن لغزیده، شسسته می شوند و کلیه مواد اضافی مانند برگ و شاخه ها از آنها جدا می شوند.
این مدل دستگاه قابلیت استفاده برای سورتینگ آلبالو، گیلاس، سیب و دیگر میوه ها با ابعاد کوچک نیز دارا است.

خرید دستگاه سورتینگ زیتون ارزان قیمت

خرید دستگاه سورتینگ زیتون ارزان قیمت انواع دستگاه سورتینگ در حجم و اندازه های مختلف و گاهاً سفارشی طراحی و تولید می شوند. بنابراین می توان گفت که نوع طراحی و ویژگی های فنی نقش مهمی در تعیین قیمت دستگاه سورتینگ ایفا می کنند.
جنس بدنه این محصولات از استیل ضد زنگ یا ورق گالوانیزه است. معمولاً قیمت و نرخ مدل های تولیدی از استیل ضد زنگ گران تر از مدل های ورق گالوانیزه هستند. اگر دستگاه قابلیت کنترل سرعت به صورت الکترونیکی نیز داشته باشد، هزینه های فروش آن افزایش خواهد یافت.
طول این محصولات بین 3 تا 10 متر و ظرفیت تولید آن بین 15 تا 20 طنابه می تواند متغیر باشد. تمامی این مشخصات به تنها یا در کنار یکدیگر می توانند قیمت ها و نرخ فروش را تعیین کنند. هر چند نوسانات بازار انواع دستگاه های صنعتی نیز تاثیر مستقیم بر قیمت فروش مدل های مختلف خواهند داشت.
برای خرید دستگاه سورتینگ زیتون و دیگر محصولات پرمصرف در کشور می توانید از طریق این مشاوران فروش، اقدام به کسب اطلاعات کامل و حرفه ای نمایید و در نهایت مدلی مناسب با صنعتی تولید خود انتخاب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما