فروشگاه دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک رنگی

دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک رنگی: این نوع دستگاه توانایی تشخیص 100% رنگ های محصولات و هر گونه تفکیک توسط سایز و کالر ها را دارا می باشد.

دستگاه سورتینگ نام دیگری به نام کالر سورتینگ دارد که جدیدترین فناوری روز دنیا برای سورت به شمار می آید.

از این نوع دستگاه ابتدا  برای برنج که در کارخانه جات بسته بندی و پاک کنی است در کشور مان نصب شد از این رو  از آن برای انواع دیگر محصولات متفاوت و مختلف  ساخته و به بازار ارائه شد.

فروشگاه دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک رنگی

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک رنگی

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک رنگی مشخصات دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک رنگی: این نوع دستگاه  دارای ویژگی های بسیار کارآمدی است که وظیفه  این نوع سورت استفاده برای موادی همچون کشمش، انواع آجیل، تخمه، مغزه ها و دیگر موارد می باشد.
نحوه کاربرد این دستگاه به دو صورت ریزشی و بلت  است که بلت  معروف به نوار نقاله ای است که کار آن این است ضایعات موجود در  برخی محصولات مورد نظر را جداسازی  و خارج می کند.

اصلی ترین کاری که دستگاه مولتی کالر سورتر انجام می دهد  این است که ناخالصی های موجود در محصولات را بر طبق رنگی که دارد توسط  اجکتور جدا و بیرون می کند.
مجموعه ما سال ها است توانسته  علاوه بر تولید و در اختیار گذاشتن این دستگاه با بهترین مواد تولیدی و بالاترین درجه کیفی، در خدمت مشتریان گرامی باشد و رضایت خاطر و خشنودی آنان را نیز به ارمغان آورده است و شما مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات  انواع دستگاه سورتینگ پسته به وب سایت اینترنتی ما مراجعه کنید.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

قیمت انواع دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک مشتریان و کاربران عزیز همواره سعی نمایید  قبل از خرید محصول در مورد  انواع دستگاه سورتینگ پسته و دیگر محصولات دلخواه خود اطلاعاتی جامع و  خلاصه را جمع آوری کنید تا به شناخت نسبی در مورد آن برسید.

یا حداقل اگر تمایلی به مطالعه و تحقیق ندارید با افراد متخصص  مجموعه ما در  این زمینه  مشورت نمایید تا هنگام خرید این دستگاه به مشکل نخورید و  خدایی نکرده ضرر مالی را متحمل نشوید.
دستگاه سورتینگ مغز پسته را می توانید با نرخی بسیار به صرفه و کیفیتی عالی در اختیار داشته باشید از اطرافی قیمت دستگاه سورتینگ مغز پسته نسبتاً ارزان است و
البته نوسان هایی نیز قابل مشاهده است که خود نیز شامل دلایلی از جمله صادرات و واردات، قیمت ارز و نوع سرمایه گذاری، تقلبی یا اصل بودن کالا را شامل می شود اما شما مشتریان محترم می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی مجموعه ما از قیمت این دستگاه مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما