فروشگاه دستگاه سورتینگ پسته تازه صادراتی

در ابتدا می رویم سراغ معرفی دستگاه سورتینگ و اینکه دستگاه سورتینگ چیست؟ و چه استفاده های دارد دستگاه سورتینگ یکی از مهم ترین تجهیزات  در صنعت کشاورزی می باشد که کمک شایانی به کشاورزان می کند وظیفه ای اصلی دستگاه سورتینگ همانطور که از اسم آن پیداست وظیفه ای دسته بندی محصولات را دارد یکی از محصولاتی که دارای صادرات فراوان است پسته می باشد که دستگاه سورتینگ پسته تازه می تواند وظیفه ای مهمی در صادرات آن داشته باشد.

فروشگاه دستگاه سورتینگ پسته تازه صادراتی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ پسته تازه

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ پسته تازه

بعد از معرفی دستگاه سورتینگ پسته حال نوبت آن است که شما را با مشخصات فنی آن آشنا کنیم.

دستگاه های سورتینگ برای مشاغل مختلف تولید می شود و هر کدام کار های متفاوت و مختلفی نسبت به یکدیگر انجام می دهند مثلا یک دستگاه برای شست و شویی محصولات به کار می رود و دیگری برای جدا کردن محصولات رسیده از غیر رسیده، و یکی دیگر نیز محصولات را بر اساس اندازه و  دیگری نیز به اساس رنگ جدا سازی می کند.

در رابطه با مشخصات فنی دستگاه سورتینگ پسته تازه می توان به مواردی مانند مواد استفاده شده در ساخت دستگاه اشاره کرد مثلا جنس بدنه ای آن از آهن است یا استیل و یا فلز های دیگر.

 دانستن مشخصات فنی در هنگام خرید برای خریدار مهم است و کمک شایانی در خرید او می کند، پس به موارد زیر هنگام سفارش محصول دقت داشته باشید.

  1. اندازه ای دستگاه سورتینگ، باید با توجه به میزان کار شما انتخاب شود
  2. جنس بدنه دستگاه سورتینگ، هر چه بهتر باشد با مشکل کمتری روبرو هستید
  3. میزان مصرف برق و یا نحوی عملکردی برقی آن سه فاز و یا دو فاز بودن آن، برای صرفه جوی در هزینه و همچنین امنیت کارگر
  4. ظرفیت دستگاه سورتینگ، دستگاه در هر ساعت چه مقدار محصول را دسته بندی می کند

خرید دستگاه سورتینگ پسته تازه ارزان

خرید دستگاه سورتینگ پسته تازه ارزان

تا حالا متوجه اهمیت استفاده از دستگاه سورتینگ پسته تازه برای کسانی که مشغول کشت و همچنین صادرات این محصول به دیگر کشور هستند شده اید، مسئله ای دیگری که وجود دارد قیمت این دستگاه می باشد، همانطور که می دانید در بخش صنایع معمولا دستگاه های پیشرفته از کشور های دیگر وارد کشور می شوند و قیمت های بسیار بالایی نیز دارند برای آنکه بتوانید دستگاه سورتینگ ارزان تهیه کنید، یا اینکه باید از دستگاه های دسته دوم استفاده کنید و یا اینکه از نمونه های تولیدی داخل کشور که به وسیله مهندسان داخلی تولید شده اند استفاده کنید.

شما با خرید دستگاه سورتینگ پسته که تولید داخل می باشد هم می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هم می توانید از تولید ملی که بسیار دارای اهمیت است حمایت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما