فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان و دستگاه پرکن مرغ دستی با بهترین کیفیت انجام می شود. این دستگاه همان طور که از نامش پیداست برای جدا سازی و سورت بندی خیار ها استفاده می شود. این دستگاه در کارخانه تولید خیار شور کاربرد دارد.

فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز

انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز شامل گزینه های زیر می شود:

  • دستگاه سورتینگ دوار روتاری
  • دستگاه سورتینگ لیزری

تولید این دستگاه ها همانند تولید دستگاه پرکن بلدرچین خانگی بوده و استفاده از این نوع دستگاه همانند تمام دستگاه های سورتینگ که برای سورت بندی انواع میوه و مواد غذایی استفاده می شوند دارای مزیت هایی می باشد که ما در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

  • این گونه کالا ها قادر هستند خیار های سالم و خراب را از هم تشخیص دهند. به طوری که ابتدا خیار های سالم را جدا می کنند.
  • با کمک این محصولات می توان خیار های با اندازه و قطره های یکسان را جدا کرد.
  • این دستگاه ها به تولید کنندگان کمک می کنند تا بتوانند محصول با کیفیتی را تولید و بدست مشتری برسانند.
  • دستگاه سورتینگ خیار علاوه بر این که توسط تولید کنندگان خیار شور استفاده می شوند. توسط کشاورزان هم استفاده می گردند تا بتوانند خیار های درجه یک، دو و سه را جدا کنند و با قیمت های متنوعی روانه بازارها کنند. تا مشتریان بتوانند مطابق با پولی که در دست دارند آن ها را انتخاب کنند.
  • این دستگاه ها باعث می شوند فرآیند تولید با سرعت بیشتری انجام شود. که این باعث کاهش هزینه های تولید می شود.
  • تمام تکنولوژی ها و استاندارد های روز دنیا در ساخت این دستگاه ها به کار رفته است به خاطر همین از نظر کیفیت فوق العاده می باشند.
  • این گونه کالا ها فرآیند سورت بندی را بدون این که به خیار ها آسیبی وارد کنند و یا ضایعاتی تولید کنند انجام می دهند.

قیمت دستگاه سورتینگ خیار در سال 99

قیمت دستگاه سورتینگ خیار در سال 99 قیمت دستگاه سورتینگ خیار در سال 99 بسته به نوع برند و شرایط بازار متفاوت می باشد. علاوه بر این ها تغییر نرخ ارز و هزینه خرید مواد اولیه هم روی قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد.

انواع دستگاه سورتینگ در اندازه های متنوعی تولید می شوند و ما می توانیم مطابق با اندازه مکان مورد نظر خود آن ها را تهیه کنیم.

عمل سورت بندی خیار ها با کمک این دستگاه ها با دقت فراوانی انجام می شود. این دستگاه ها می توانند در زمان دقیق عمل جدا سازی را انجام دهند به طوری که تمام خیار ها بتوانند در زمان مقرر وارد دستگاه سورت بندی شوند.

هنگام استفاده از این گونه محصولات خیار ها به زمین پرتاب نمی شوند و از ایجاد ضایعات جلوگیری می کنند. این محصولات مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید می شوند به خاطر همین ضریب ایمنی فوق العاده بالایی دارند و ما می توانیم با اطمینان از آن ها استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما