فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز صادراتی

برای تولید خیار شور به صورت صنعتی نیاز به تفکیک و جداسازی خیار ها می باشد تا تنوع بیشتری در محصول خیار شور ایجاد شود و به ذائقه مشتریان خیار شور پاسخ داده شود. برای این کار از دستگاه سورتینگ خیار سبز استفاده می شود. نحوه انتخاب و خرید این دستگاه به چه صورت است و فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز صادراتی در کجا انجام می گیرد؟

فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز صادراتی

راهنمای خرید دستگاه سورتینگ خیار سبز

راهنمای خرید دستگاه سورتینگ خیار سبز برای خرید دستگاه سورتینگ خیار سبز باید به نوع کارکرد و هدفی که از درجه بندی خیار دارید توجه نمایید. چنانچه هدف شما از درجه بندی خیار برای تولید خیار شور می باشد بهتر است از دستگاه های دوار که اقدام به جداسازی خیار ها بر اساس قطر می نمایند استفاده کنید.  این دستگاه ها اقدام به جداسازی انواع خیار بر اساس چهار نوع قطر می نمایند و بنابراین شما به انواع مختلف قطر خیار برای تولید خیار شور دسترسی خواهید داشت.

اما چنانچه هدف شما فقط کارتون بندی خیار سبز است بهتر است از نوع ساده نواری این دستگاه استفاده کنید تا متحمل هزینه اضافه نشوید.

جنس این دستگاه ها از مواردی است که حین خرید باید به آن توجه شود. با توجه به تماس این دستگاه با آب استفاده شده برای شستشوی خیار باید از استیل یا آهن ضد زنگ ساخته شود تا دوام و ماندگاری بالاتری داشته باشد.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ در نوع اتوماتیک این دستگاه از مخزن شستشو استفاده کرده و حتی فرآیند بسته بندی نهایی خیار های تفکیک شده از هم را برای این دستگاه تعریف کرده اند تا از رف هزینه های کارگری به مقدار قابل توجهی کاسته شود.

بنابراین در خرید این دستگاه باید با توجه به نیاز و میزان تولید اقدام به خرید دستگاه مورد نظر نمود.

تولید کنندگان انواع دستگاه سورتینگ میوه

تولید کنندگان انواع دستگاه سورتینگ میوه

تولید کنندگان انواع دستگاه سورتینگ میوه جهت تامین نیاز کارگاه های درجه بندی انواع میوه اقدام به عرضه این دستگاه ها به بازار نموده اند. همچنین افرادی که به صادرات تجهیزات مربوط به سورتینگ انواع میوه اشتغال دارند می توانند از این دستگاه ها برای صادرات به کشورهای دیگر استفاده کنند.

برای خرید دستگاه سورتینگ میوه با کارشناس فروش ما تماس گرفته و ضمن کسب اطلاع دقیق از قیمت روز آن نسبت به سفارش و خرید دستگاه اقدام نمایید.

ارسال این دستگاه به هر نقطه ای از ایران در کوتاه ترین زمان ممکن بوده و کلیه نکات مربوط به حمل سالم آن رعایت می شود تا سالم به دست شما برسد.

ضمنا کسانی که اقدام به خرید این دستگاه به صورت عمده و در تعداد می نمایند می توانند از ما تخفیف ویژه ای برای خریدشان دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما