فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی همانند فر صنعتی پیتزا یکی از محصولات مهم و کاربردی می باشد. سورتینگ برای شست و شو و جداسازی سیب زمینی ها مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی به روش های مختلفی نیز در سراسر کشور به فروش می رسد و خریداران می توانند این محصولات را با قیمتی مناسب نیز خریداری کنند و در کارخانه ها و مصارف خود، از آن استفاده نمایند.

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مزیت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مزیت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی  انواع دستگاه سورتینگ و فر صنعتی در مارکها و برند های مختلفی نیز در بازار توزیع می شود و علاوه بر سیب زمینی برای حبوبات، میوه ها، پسته و انواع مرکبات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی، سیب زمینی ها را به راحتی نیز بر اساس اندازه و بزرگ و کوچکی جدا می کند و همچنین به راحتی محصولات سالم و خراب را تشخیص می دهد و آنها را از یک دیگر  تفکیک می کند. این جداسازی از روش های چون لیزی، اپتیک و حجمی انجام می شود که توسط یک لیزر نوع و اندازه سیب زمینی ها مشخص می شود.

در دستگاه سورتینگ غلطکی طریقه جداسازی توسط یک غلطکی که حرکت داده می شود و به صورت مکانیکی نیز انجام می گیرد. این دستگاه ها قابلیت این را دارند که سیب زمینی ها را در کسری از زمان شست و شو دهد تا بسته بندی و مرتب کردن آن به شکل بهتری نیز انجام شود.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی دارای مزیتهایی چون: سرعت بسیار بالا در انجام جداسازی سیب زمینی ها، از بین برندگی بالای گرد و خاک از آنها، جداسازی سیب زمینی ها در سایز های مختلف و همچنین تشخیص دقیق میزان خرابی این محصولات و درجه بندی کردن آنها نیز می باشد.

همچنین امروزه این مزیتها باعث شده مورد پسند افراد بسیاری نیز واقع شود و کارایی و بازدهی بسیار بالایی را برای مصرف کنندگان نیز داشته باشد.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی

قیمت انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی  برای سهولت کار و سرعت زیاد و میزان بازدهی مناسب، استفاده از انواع دستگاه سورتینگ رشد بسیار چشمگیری را نیز داشته است و نیاز بسیار از کارخانه جات و افراد را به خوبی برطرف نموده است و بازار بسیار خوبی را برای خود رقم زده است.

نحوه توزیع این محصولات در کشور به روش های مختلفی است که می تواند در میزان قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی تاثیر بسیاری را نیز داشته باشد.

علاوه بر این، عواملی چون میزان کیفیت و کارایی، برند و کارخانه سازنده این محصولات در میزان قیمت نهایی دستگاه سورتینگ سیب زمینی در بازار بسیار موثر نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما