فروش دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64

دستگاه سورتینگ جهت جداسازی انواع محصولات خوراکی و کشاورزی بر اساس برخی از عوامل به کار می رود. فروش دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64 و دستگاه پرکن مرغ دستی با قیمت ارزان به صورت آنلاین وجود دارد.

فروش دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64

معرفی دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64

معرفی دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64 دستگاه سورتینگ و همچنین دستگاه پرکن بلدرچین خانگی از ماشین آلات بسیار پرکاربرد در صنایع غذایی می باشد که محصولات خوراکی مانند سیر تازه را سورت یا جداسازی می کند. جداسازی سیر تازه توسط دستگاه NFM 64 بر اساس عوامل زیر انجام می شود:

  • شکل ظاهری
  • اندازه
  • رنگ
  • خرابی

سیرها به جهت مشخص شدن کیفیت آنها و صادرات به بسیاری از کشورها سورت می شوند. دستگاه سورتینگ اتوماتیک دارای سنسورهای هوشمند است و با نورهای قوی و دوربین فوق پیشرفته سیرها را شناسایی و جداسازی می کند.

این ماشین دقت و سرعت بالایی دارد و به صورت روزانه حجم بالایی از سیر را درجه بندی و بسته بندی می کند. کشاورزان نیز می توانند این دستگاه را تهیه و محصولات خود را بر اساس مرغوبیت بسته بندی کنند.

اندازه دستگاه بسیار متناسب بوده و فضای کمی را اشغال می کند. این دستگاه دارای مخزن ورودی است و سیرها را درون خود جای می دهد همچنین در طول ماشین ریل هایی را می توان مشاهده نمود که سیرها را پس از سورت به خروجی می رسانند و درون سبد مخصوص می ریزند.

این دستگاه دارای مانیتور است و اطلاعات را در اختیار اپراتور قرار می دهد.

قیمت دستگاه سورتینگ سیر تازه اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ سیر تازه اتوماتیک قیمت دستگاه سورتینگ سیر تازه اتوماتیک توسط شرکت های سازنده بر اساس بسیاری از فاکتورها تعیین می‌شود و در دسترس مشتریان و فروشندگان قرار داده می‌ شود. قیمت از مهم ترین عواملی که قبل از خرید بسیاری از خریداران به آن توجه داشته و به دنبال پایین ترین نرخ های محصول می باشند.

کیفیت، نام برند، نوع فروش، نوع بسته بندی، نام برند سازنده و… از مهم ترین عواملی هستند که می ‌توانند در تعیین قیمت این محصول نقش بزرگی داشته باشند. محصولات که از کیفیت بالایی برخوردار هستند قیمت های بالاتری را به خود اختصاص می دهند چرا که ماندگاری و طول عمر بیشتری دارند.

قیمت ها به صورت هفتگی و روزانه به روز می شوند و مشتریان و مصرف کنندگان می توانند توسط کارشناسان فروش در این شرکت از آخرین تغییرات آنها مطلع شوند. فروشندگان سعی نموده اند تا قیمت‌ ها را به صورت کاملاً به روز تهیه نموده و جهت اطلاع خریداران به استعلام آنها بپردازند.

در صورت خرید عمده و یا مستقیم می ‌توان هزینه‌ های محصول را کاهش داد که یکی از مناسب ترین راه ها جهت تهیه آن می باشد. قیمت این دستگاه نسبت به بازار حضوری بسیار به صرفه تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما