فروش دستگاه سورتینگ سیر خشک اتوماتیک

یکی از مهمترین نکاتی که باید در فرآیند عرضه انواع مختلف محصولات کشاورزی به مشتری و مخصوصا در صادرات این محصولات رعایت شود فرآیند یکدست سازی میوه و مرکبات است که این فرآیند امروزه به وسیله انواع مختلفی از دستگاه‌های پیشرفته سورتینگ صورت می‌گیرد. دستگاه سورتینگ سیر خشک یکی از بهترین انواع دستگاه سورتینگ مرکبات به حساب می‌آید که به صورت تمام اتوماتیک کار می‌کند. این سایت یکی از فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده این دستگاه است و از این طریق می‌توانید این دستگاه‌ها را سفارش دهید. 

فروش دستگاه سورتینگ سیر خشک اتوماتیک

مزیت دستگاه سورتینگ سیر خشک اتوماتیک

مزیت دستگاه سورتینگ سیر خشک اتوماتیک فرآیند سورتینگ یک فرآیند دستی و ماشینی است که به وسیله آن انواع مختلف کالا از جمله میوه و مرکبات را بر اساس پارامترهای متعددی از جمله رنگ مرکبات، شکل ظاهری، اندازه و … از هم جدا می‌کنند و در نتیجه این فرآیند تفکیک، محصولی یکدست و باکیفیت را دسته بندی کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

همانطور که ذکر شد فرآیند سورتینگ هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی صورت می‌گیرد. در فرآیند دستی سورتینگ میوه و مرکبات نیروهای انسانی به صورت نسبی و بر اساس شکل ظاهری محصول را از هم جداسازی و تفکیک می‌کنند و لذا واضح است که در این روش، دقت فرآیند خیلی بالا نیست و از طرفی نیاز به یک نیروی انسانی مداوم و صرف وقت و زمان و انرژی به نسبت زیادی است.

روش ماشینی اما یک روش صنعتی است که با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته سورت کردن میوه و مرکبات صورت می‌گیرد. این دستگاه‌ها در دو نوع مکانیکی و الکترونیکی هستند. دستگاه‌های سورتینگ در مدت زمان به نسبت کوتاه‌تری از نیروی انسانی فرآیند سورت کردن مرکبات از جمله سیر را انجام می‌دهند و در کنار این مورد این دستگاه‌ها از دقت بسیار بالا و قابل توجهی در فرآیند سورتینگ میوه برخوردار هستند و اگر بخواهیم در دراز مدت در نظر بگیریم قطعا دستگاه سورتینگ خیلی بهتر و کاراتر و همچنین کم هزینه‌تر از نیروی انسانی عمل می‌کنند.

دستگاه سورتینگ الکترونیکی از دستگاه ماشینی پیشرفته‌تر است. این دسته از دستگاه‌های پیشرفته مجهز به لیزر و دوربین‌های مدرنی هستند که می‌تواند رنگ و اندازه و شکل ظاهری مرکبات را هم زیر نظر بگیرد و آن‌ها را بر اساس پارامترهای ظاهری هم تفکیک کند که این موضوع سبب شده این دستگاه‌ها از طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا برخوردار باشند. 

قیمت انواع دستگاه سورتینگ سیر خشک

قیمت انواع دستگاه سورتینگ سیر خشک قیمت دستگاه سورتینگ سیر خشک شده را پارامترهای مختلفی تعیین می‌کند. 

از طریق شماره تلفن‌های موجود در این سایت می‌توانید با مشاورین متخصص ما ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مفید و دقیقی در مورد آخرین قیمت روز انواع مختلف دستگاه‌های سورتینگ سیر و پارامترهای موثر در قیمت گذاری این محصولات به دست بیاورید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما