فروش دستگاه سورتینگ هندوانه ارزان قیمت

حتماً هنگام ورود به مراکز عرضه میوه، متوجه شده اید که آنان تقریباً در یک ابعاد کنار هم چیده شده اند و در این میان، کمتری محصولاتی خراب و له شده در میان شان دیده می شود؛ این میوه جات به وسیله ماشین آلات خاصی دسته بندی می شوند. در این میان، می خواهیم به فروش دستگاه سورتینگ هندوانه ارزان قیمت در این مطلب اشاره کنیم.فروش دستگاه سورتینگ هندوانه ارزان قیمت

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ هندوانه

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ هندوانه ابزاری که با آن هندوانه ها را از نقطه نظرات مختلف جداسازی می کنند، با سایر وسایل دیگر هم نام، اندکی متفاوت است. با نگاهی به مشخصات فنی دستگاه سورتینگ هندوانه، سریع به این موضوع پی می برید؛ حتی این ماشین آلات از نظر شکل ظاهری هم با سایر دستگاه ها فرق می کنند.

آنان دارای یک نواری نقاله باریک هستند که دو طرفش به دلیل جلوگیری از لغزش هندوانه، فلزی کوتاه نصب شده است. همینطور در دو سوی آن، می بینیم که به شکل شیبدار، صفحه ای قرار داده اند که در صورت مشکل داشتن هندوانه، به پایین سرازیر می شود.

این مدل از محصول ویژگی های خاصی هم دارد و از آن برای جداسازی هندوانه ها به وسیله حسگری که دارد، استفاده می کنند. به این ترتیب، میوه را دستگاه بر اساس رنگ، وزن و همچنین سایز از دیگران جدا می نماید. می توان دستگاه را نیز به راحتی تنظیم کرد تا سریع تر به کار ادامه دهد. هر وسیله، تناژ مشخص خود را دارد.

چنین ابزارهایی باعث شده تا هندوانه ها با کیفیت بهتری وارد بازار شوند و مشتریان نیز رضایت شان جلب گردد.

خرید انواع دستگاه سورتینگ هندوانه لیزری

خرید انواع دستگاه سورتینگ هندوانه لیزری در خصوص خرید انواع دستگاه سورتینگ هندوانه لیزری باید بیان نماییم که این محصول را نیاز است تا از یک عرضه کننده معتبر به دست آورد. همچنین توجه به موضوعات مختلفی هم داشت که در زیر عنوان می کنیم:

  • به جنس بدنه دقت نمایید که مقاوم باشد.
  • به کیفیت ابزارها و قطعات دیگر از جمله سیستم هوشمند آن توجه کنید.
  • به شرکتی که آن را ساخته توجه نمایید.
  • سعی کنید کالاهایی که دارای نشان استاندارد هستند، بخرید.
  • از فروشنده ضمانت نامه بگیرید تا خدمات پس از فروش، شامل حال شما نیز بشود.

خرید دستگاه سورتینگ به این نحو، کمک زیادی به شمار می کند تا بتوانید در مدت زمان کم، سرعت کار را بالا برده و از جانب دیگر، بهترین هندوانه ها را برای عرضه به بازار آماده کنید. 

ما به عنوان یک مجموعه با سابقه در این عرصه، بهترین نوع این محصولات را برای مشتریان خود ارائه می کنیم. اگر مشتاق به خرید نوع درجه یک و ارزان هستید، همین اکنون با واحد فروش تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما