فروش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک

در صنایع مختلف تولید قطعات و میزان خروجی قطعات با کیفیت و سالم از کارخانه برای سودآوری و اعتبار کارخانه یا کارگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پیچ و مهره از قطعاتی هستند که قبل از خروج از کارخانه موارد معیوب یا بد شکل آنها باید حذف شود. برای این کار از دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک استفاده می شود. مشخصات این دستگاه چیست و چگونه و از کجا می توان آن را تهیه نمود؟

فروش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک

مشخصات دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک

مشخصات دستگاه سورتینگ پیچ و مهره درجه یک

پیچ و مهره تولیدی در کارخانجات تولیدی این قطعات باید قبل از خروج از کارخانه و در انتهای خط تولید کنترل کیفی شده و قطعات عیب دار از آنها حذف شوند. انجام این کار به دلیل سایز کوچک آنها و تولید در تعداد بالا توسط نیروی انسانی عملا غیر ممکن یا خیلی زمان بر است و صرفه اقتصادی ندارد به همین دلیل از دستگاه سورتینگ مخصوص پیچ و مهره استفاده می شود.

این دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و بدنه آن از استحکام بالایی دارید.

این دستگاه با داشتن فیدرهای ارتعاشی ویژه در قسمت کابین باعث حرکت پیچ و مهره در قسمت دورانی دستگاه می شود. میزان این ارتعاشات قابل تنظیم بوده و بر سرعت انجام کار موثر است.

این ماشین دارای صفحات دورانی مختلف برای انواع پیچ بوده و قادر به جداسازی آنها از نظر قطر، طول، گام پیچ، ابعاد قسمت آچار خور و برخی معیار های دیگر می باشد.

این دستگاه دارای حداقل سرعت جداسازی 180 قطعه در دقیق بوده که بسته به نیاز مشتری قابل افزایش می باشد.

انواع دوربین های ویژه و سیستم روشنایی در این دستگاه تعبیه شده است که در انواع پیشرفته از طریق کنترل لمسی قابل تنظیم می باشد.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره

قیمت انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره

 

کارخانه های تولید کننده پیچ و مهره و سایر قطعات مشابه که سایزی مشابه این قطعات دارند و کسانی که در زمینه صادرات انواع مختلف دستگاه های سورتینگ صنعتی فعالیت دارند با استفاده انواع دستگاه سورتینگ پیچ و مهره می توانند به کسب و کار خود و تجارت خود رونق ببخشند.

برای خرید این دستگاه می توانید با مسئول فروش دستگاه سورتینگ ارتباط برقرار کرده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات این محصول و قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

قابل توجه است که خریداران عمده این دستگاه می توانند با سفارش عمده دستگاه سورتینگ از تخفیف ویژه ما برخوردار شوند و با قیمت پایین تری این دستگاه را به تهیه کنند.

در ضمن ما می توانیم این دستگاه را به هر آدرسی که شما اعلام کنید در اسرع وقت ارسال کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما