فروش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

دستگاه سورتینگ پیچ  و مهره یکی از دستگاههای پرکاربرد در زمینه بررسی ابعاد، ضخامت، خار و واشر و جداسازی قطعات معیوب از آنها می‌باشد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت فروش دستگاه سورتینگ ارزان به مراکز فروش که آدرس آنها در سایت موجود است مراجعه نمایید.

فروش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

بهترین دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

بهترین دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی بدون شک یکی از بزرگترین و مفیدترین اختراعات بشر دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی است. چرا که این دستگاه با دقت نظر و سرعت بالایی که دارد امکان خطای انسانی را به صفر رسانده است. انواع دستگاه سورتینگ موجود در بازار علاوه بر پیچ و مهره صنعتی به برنج،چای، حبوبات، صیفی‌جات و میوه‌ها و همینطور گیاهان دارویی نیز تعلق می‌گیرد.
این دستگاه مجهز به دوربین و نورپردازی پیشرفته بوده و با داران بودن کامپیوتر و صفحه لمسی و ارتباط بلوتوث ارتباط و استفاده از نیروی انسانی را به حداقل رسانده است.
بهترین دستگاه سورتینگ مهره و پیچ، پیچ‌ها را با نیروی جاذب به سمت خود می‌کشد و آنها را در جعبه های مختلف قرار می‌دهد. این عملیات را به صورت اتوماتیک توسط یک بازوی روباتیک انجام می‌دهد که از یک الکترومغناطیس، یک میز شفاف دورانی حدودا 3 اینچی در بالای چراغ‌ها و یک دوربین در بالای آن استفاده می‌کند. بعد از پخش کردن چند پیچ ​​و مهره روی میز کار، چراغ‌ها روشن می‌شوند و از آن عکس گرفته شده. این الگوریتم تعریف شده  اشکال قطعات را تشخیص داده و موقعیت های آنها را برمی‌گرداند. سرانجام این بازوی رباتیک با خاصیت الکترومغناطیسی، قطعات را یکی یکی در جعبه های مورد نظر قرار می‌دهد.
در ادامه باید گفت ظرفیت این ماشین 180 قطعه در دقیقه بوده که در صورت نیاز افزایش نیز داده می‌شود. 

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره ارزان

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره ارزان در مورد دستگاه سورتینگ پیچ و مهره ارزان و عرضه آن در بازار داخلی پروسه زیادی طی نمی‌شود. این دستگاه بلافاصله پس از اینکه توسط شرکتها و کارخانه‌های تولید کننده تولید می‌شوند به صورت مستقیم و بی واسطه توسط نمایندگان فروش به سراسر کشور و به تمامی خریداران در هر جایی که قرار داشته باشند توزیع می‌گردند.

در واقع خریداران می‌توانند هم با مراجعه حضوری و هم به صورت اینترنتی کالای مورد نظر خود را سفارش دهند. اگر نیاز به اطلاعاتی در زمینه عرضه و قیمت دستگاه سورتینگ دارند می‌توانند با مشاوران و کارشناسان فروش ارتباط برقرار نموده و سوالات خود را از آنها بپرسند و برای آگاهی از قیمت دستگاهها لیست را از آنها دریافت نمایند.

همچنین می توانند در سایت های فروشگاهی انواع دستگاهها را به همراه تمام مشخصات و تصاویر آنها و قیمت‌هایی که در زیر هر محصول درج شده مشاهده نمایند و به این ترتیب یک دستگاه مناسب که پاسخگوی نیازشان باشد، با توجه به بودجه و سلیقه خود انتخاب نمایند.

تمام این دستگاهها دارای ضمانت نامه و گارانتی معتبر هستند و در عین داشتن کیفیت عالی از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما