قیمت دستگاه سورتینگ بادمجان سال 99

امروزه یکی از ملزومات موفقیت در عرضه انواع محصولات به بازار بسته بندی آن است. از جمله سیستم هایی که مقدمه این امر را فراهم می کند، سورتینگ نام دارد؛ فروش دستگاه سورتینگ بادمجان امروزه به یکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز بسیاری از مراکز تولید تبدیل شده است. قیمت این دستگاه در سال 99 را می توان متاثر از عوامل زیادی عنوان کرد. ابعاد این دستگاه و ظرفیتی که دارد از مهمترین عواملی ست که قیمت آن را تایین می نماید.قیمت دستگاه سورتینگ بادمجان سال 99

ویژگی های دستگاه سورتینگ بادمجان

ویژگی های دستگاه سورتینگ بادمجان دستگاه سورتینگ به منظور جداسازی انواع محصولات از جمله صیفی جات و میوه ها به کار می رود. این امر در افزایش کیفیت محصولات نقش بسزایی دارد؛ چرا که با جدا کردن و هم سازی محصولات، مقدمه ای بر عمل بسته بندی خواهد بود.
انواع دستگاه سورت در طولها و ابعاد متفاوت طراحی شده است تا افراد بتوانند بر اساس نیاز خود خریداری و استفاده نمایند. در قسمت نوار اصلی این دستگاه، 6 خط سورت طراحی شده است؛ به صورتی که وقتی محصولی مانند بادمجان در قسمت ابتدایی آن تخلیه می شود، کارگران به راحتی می توانند در دو طرف نوار عمل سبدگذاری و سورت بندی را انجام دهند.
معمولا سبد در قسمت بالایی نوار نقاله در دو طرف قرار می گیرد تا این امر با سهولت بیشتری صورت بگیرد. این سبدها به قسمت انبار یا بسته بندی متصل بوده و بدین ترتیب کار پیش می رود. هرچه به انتهای دستگاه نزدیکتر شویم، بادمجانهایی که روی نوار باقی مانده اند، از کیفیت پایینتری برخوردار هستند.
با این تفاسیر می توان گفت تولید و ساخت انواع دستگاه سورتینگ گام بسیار مثبتی در پیشبرد فعالیتهای اقتصادی بوده و می تواند از برخی هزینه ها کم کرده و به سودآوری کمک نماید.
ویژگی های دستگاه سورتینگ بادمجان چیست؟

  • دو عدد نوار نقاله در آن تعبیه شده است
  • ترازوهای سنجش وزن روی میزهای دستگاه وجود دارد
  • سیستم سبدگردان در قسمت بالای وسیله قرار گرفته است.

فروش انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات

فروش انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات امروزه با پیشرفت علم و توسعه ماشین آلات و سیستم های پیشرفته، بسیاری از صاحبان مشاغل، با استفاده ازین وسایل سعی دارند، ضمن افزایش راندمان تولید و رشد کیفیت تولیدات خود، رضایت مشتریان را در کارنامه خود داشته باشند.
این امر با رعایت استانداردها و اصول و نیز استفاده از تکنولوژیهای برتر در مراکز تولیدی میسر می شود. بسیاری از این مراکز با خرید سیستم های سورتینگ از مبادی فروش انواع مختلف از این دستگاه ها علاوه بر ارتقاء کمی و کیفی تولیدات خود، با استقبال مشتریان از خرید محصولاتشان مواجه می شوند و مسیر صادرات انواع محصولات به کشورهای دیگر برایشان هموار می شود.
دستگاه سورتینگ صیفی جات به دلیل کارایی بالا می تواند حجم زیادی از انواع میوه و صیفی را در مدت زمان کوتاهی سورت بندی و جداسازی نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما