قیمت دستگاه سورتینگ خیار نیمه استیل

در خط تولید خیارشور یا بسته بندی نمودن خیار به جهت صادرات آن به بازارهای جهانی، نیاز به دستگاه سورتینگ خیار وجود دارد که با توجه به مشخصه های از پیش تعیین شده اقدام به سورت و جداسازی خیارها نموده و آنها را برای مراحل بعد آماده نماید. شایان ذکر است که این دستگاه نیمه استیل بوده و قیمت بسیار مناسبی داشته و در ابعاد و اندازه های مختلف و با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید شده است.

قیمت دستگاه سورتینگ خیار نیمه استیل

مزایای دستگاه سورتینگ خیار نیمه استیل

مزایای دستگاه سورتینگ خیار نیمه استیل معمولاً صنایع غذایی که خط تولید خیارشور را راه‌اندازی کرده‌اند از نوع دوار روتاری این دستگاه استفاده می نمایند که خیارها را بر مبنای قطر آنها جداسازی می‌کند، اما کسانی که در زمینه صادرات خیار به بازارهای داخلی و خارجی فعال می‌باشند از نوع سورتینگ نواری خیار برای کارتن کردن و بسته بندی آن بهره می‌برند.

و اما استفاده از انواع دستگاه سورتینگ خیار نیمه استیل مزایای فراوانی به همراه دارد که ما در این قسمت به برخی از مهمترین آنها اشاره می‌کنیم:

  • استفاده از این دستگاه به سبب سرعت، دقت و ظرافت بالایی که دارد، باعث به وجود آمدن رونق فراوانی در کسب و کار تولید خیارشور یا صادرات خیار می گردد.
  • در ساختار این ماشین یک موتور بسیار قدرتمند تعبیه شده است.
  • نحوه عملکرد آن تمام اتوماتیک بوده و در نتیجه نیاز به نیروی کار کمتری وجود دارد.
  • این دستگاه خیارهای سالم را از نوع معیوب و آسیب‌دیده آن جدا می کند و این صورت کیفیت بسته بندی های آن را به میزان بسیار زیادی افزایش می دهد.
  • استیل به کار رفته در آن از بهترین نوع مواد اولیه بوده و به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن می باشد.

خرید دستگاه سورتینگ خیار در انواع مختلف

خرید دستگاه سورتینگ خیار در انواع مختلف  خرید دستگاه سورتینگ خیار یکی از مهم‌ترین وظایفی است که بر عهده هر تولیدکننده‌ای قرار دارد، چرا که با دقت و قدرت هر چه تمام تر وظیفه خود را انجام داده و به بهترین شکل ممکن خیارها را سورت و جداسازی می نماید. شایان ذکر است که هدف اصلی از انجام عملیات سورتینگ یکپارچه کردن کیفیت و کمیت محصولات تولیدی است.

این دستگاه در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته شده و ابعاد گوناگونی دارد، اما در تمامی آنها حسگرهایی تعبیه شده است که با استفاده از برنامه از پیش تعیین شده، خیارهای بزرگ را از کوچکتر و همچنین خیار های سالم را از نوع آسیب دیده آن جدا کرده و باعث بهتر شدن دسته بندی آنها می گردد و این امر برای تولیدی های کوچک و بزرگ بسیار حائز اهمیت است، چرا که باعث مطرح شدن برند آنها در بازارهای داخلی و خارجی به سبب کیفیت بالای محصولاتشان می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما