قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی سال جدید

دستگاه سورتینگ سیب زمینی یکی از کارآمدترین دستگاه های است که بعد از برداشت سیب زمینی ها در باغات عملیات خاک گیری و شستن آنها را انجام می دهد و سپس به جداسازی سیب زمینی ها مرغوب و هم اندازه می پردازد. معمولا برندهای سازنده انواع این دستگاه ها را با قابلیت های مختلف تولید می کنند به همین جهت این دستگاه ها از قیمت های مختلفی برخوردار هستند. قیمت این دستگاه در سال جدید با توجه به نرخ ارز و نوع قطعات آن تعیین می گردد.

قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی سال جدید

مدل های جدید دستگاه سورتینگ سیب زمینی

مدل های جدید دستگاه سورتینگ سیب زمینی امروزه انواع مدل های جدید دستگاه سورتینگ سیب زمینی توسط کارخانه های سازنده تولید و به بازار عرضه می گردد.

معمولا مهندسان و متخصصان جهت تولید این دستگاه ها از قطعات و تجهیزات با کیفیت و پیشرفته ای استفاده می نمایند که موجب می شود تا قابلیت های این دستگاه ها بالاتر رود و به راحتی بتوانند به جداسازی انواع سیب زمینی ها بپردازند.
 بنابراین از انواع مدل های جدید دستگاه سورت سیب زمینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگاه سورتینگ غلطکی سیب زمینی: با استفاده از سیستم های ویبره و لرزاننده که در این دستگاه ها وجود دارد به راحتی به جداسازی انواع سیب زمینی های هم اندازه و هم وزن می پردازند. این دستگاه ها مجهز به سیستم شستشو و بسته بندی سیب زمینی ها می باشند.
  • دستگاه سورتینگ رنگی سیب زمینی: این دستگاه مجهز به دوربین های می باشند که با دادن مشخصات و رنگ مورد نظر به آن می تواند به جداسازی سیب زمینی های یک اندازه و یک رنگ بپردازد.
  • دستگاه لیزری سورت سیب زمینی: این دستگاه ها از جمله دستگاه های می باشد که دارای چشم الکترونیکی می باشد و از روی پوست زمینی به تشخیص میزان کیفیت آن می پردازد و بعد از شستن و خاک گیری از آنها و رفع هر گونه ضایعات این محصولات به جداسازی سیب زمینی های مرغوب و نامرغوب می پردازد و سپس آنها را بسته بندی می نماید.

خرید انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات

خرید انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات امروزه کارخانه های سازنده به تولید انواع دستگاه های صیفی جات می پردازد تا بتوان به راحتی عملیات تفکیک و جداسازی مواد و ضایعات را از این محصولات انجام دهند. بنابراین بسیاری از افراد برای سورت انواع محصولات خود نظیر سیب زمینی، سبزیجات، انواع حبوبات، برنج، چای، تخمه و … از این دستگاه ها استفاده می کنند.

بنابراین خرید دستگاه سورتینگ صیفی جات در انواع متنوع آن با ویژگی های مختلف به شیوه های مختلفی توسط تولیدکنندگان آن مهیا شده است.

از جمله روش های رایج جهت سورت این محصولات می توان به فروش حضوری و اینترنتی آنها اشاره کرد. فروش اینترنتی معمولا راحت تر و باصرفه تر می باشد و دارای مزیت های بسیار زیادی برای خریدار و تولید کننده است به همین جهت از این شیوه خرید استقبال بیشتری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما