قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

در تحویل و فروش محصولات غذایی اولین چیزی که اهمیت دارد بهداشت مواد و بسته بندی آن می باشد چون مستقیم با سلامت انسان مرتبط است، خصوصا که امروزه در دوران قرنطینه به سر می بریم. محصول سیب زمینی از مهمترین خرید روزانه است که بهداشت در آن خیلی مهم است. با دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی بهداشت به درستی انجام می شود و قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی مناسب برای این کار است.

قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مزیت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مزیت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی دستگاه سورتینگ انواع مختلفی دارند که پیشنهاد ما برای خرید نوع غلطکی آن می باشد چون مزیت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی بیشتر از سایر انواع آن می باشد. این دستگاه سورتینگ اتوماتیک است و به راحتی با برق با زدن یک دکمه به کار می افتد.

برای اینکه محصول به دست مشتری برسد باید این محصول تمیز و کاملا بهداشتی باشد تا انتقال دهنده ویروس و بیماری نباشد و این از مهمترین مزیت این دستگاه به شمار می رود که این محصول را با بسته بندی های بهداشتی به بازار عرضه می کند و به دست مشتری می رساند.

از دیگر مزیت های این دستگاه این است که می تواند با جدا کردن انواع سیب زمینی درشت و ریز یا حتی خراب محصولی با کیفیت به دست مشتری برساند.
 این محصول جزء اجناس صادراتی به شمار می رود و برای اینکه در بازار جهانی بتواند بازار خوبی داشته باشد، افراد این محصول را با این دستگاه ها کاملا شسته و تمیز و مواردی که کیفیت بالایی را دارند جدا می کنند و بسته بندی می کنند.
  برای صادرات به کشورهای دیگر می فرستند که این از مزیت های بی نظیر این دستگاه است که توانسته محصولی با کیفیت برای صادرات حاضر کند.

از دیگر مزیت این دستگاه این است که به صورت غلطکی است و جابه جایی سیب زمینی بر روی کار آسان است و کارگر به راحتی می تواند با این دستگاه کار کند. 

پخش دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتوماتیک

پخش دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتوماتیک پخش دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتوماتیک در همه استان های کشور پخش می شود و کسانی که می خواهند این محصول را خریداری کنند به راحتی می توانند به این مراکز مراجعه کنند و محصول خود را خریداری کنند و یا با شماره تلفنی که معرفی می شود جنس خود را سفارش دهد تا با ارسال به دستشان برسد.

با خرید این دستگاه و با کیفیت کردن محصول می توانند سیب زمینی را با قیمت بیشتری فروخت چون عاری از هر گونه میکروب  ویروس است و هیچ گونه خرابی ندارد و مشتری بابت آن به راحتی هزینه را پرداخت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما