قیمت دستگاه سورتینگ فلفل سال جاری

دستگاه سورتینگ فلفل یکی از ماشین آلات بسیار مهم و کاربردی در صنایع غذایی است که وظیفه جداسازی فلفل بر اساس فاکتورهایی مانند سایز، وزن، ساختار و رنگ را بر عهده دارد و محصولی یکدست از نظر کیفیت و کمیت را روانه بازار مصرفی می کند. قیمت دستگاه سورتینگ فلفل در سال جاری بر اساس نرخ دلار، شرکت تولید کننده، ابعاد، نوع و مدل دستگاه تعیین می گردد و روزانه در سایت فروشگاهی به روز رسانی می شود.

قیمت دستگاه سورتینگ فلفل سال جاری

انواع مختلف دستگاه سورتینگ فلفل

انواع مختلف دستگاه سورتینگ فلفل

امروزه به دلیل ارزش و اهمیت بالای محصولات سورت شده، دستگاه های سورتینگ نیز جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند و روز به روز با امکانات و قابلیت های بیشتری تولید شده و روانه بازار می گردند. انواع دستگاه سورتینگ فلفل به دو صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید می شوند که هر یک از نظر سرعت، دقت، ابعاد، ظرفیت سورت کردن، کارایی با هم متفاوت اند.
دستگاه نیمه اتوماتیک برای انجام کار نیاز به یک کاربر جهت هدایت محصولات دارد و بر اساس حجم و ظرفیت دارای دو نوع خانگی و صنعتی می باشد. معمولا دستگاه های صنعتی دارای ابعاد بزرگ تری هستند و برای محصولات با حجم بالا طراحی شده اند.
دستگاه های اتوماتیک که یکی از دستگاه های جدید سورتنیگ محسوب می شوند، به گونه ای طراحی شده اند که برای انجام سورتینگ محصولات نیازی به کاربر ندارند و تمامی مراحل از سورت کردن تا بسته بندی کردن را به تنهایی انجام می دهند. این دستگاه ها بسیار پیشرفته عمل می کنند و سرعت و دقت بالای آنها موجب شده که مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان قرار گیرند.
یکی از دستگاه های اتوماتیک دستگاه لیزری سورتینگ است، که با دارا بودن چند خروجی و دوربین هایی که بر روی دستگاه قرار دارد، به بررسی محصولات از چند جانب می پردازد و مواردی را که با فاکتورهای تعیین شده مطابقت نداشته باشد را جدا می کند.
به طور کلی می توان گفت که دستگاه های سورتینگ بر اساس نوع خانگی، صنعتی، اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک بودن دارای انواع گوناگونی هستند که خریدار می تواند بر اساس حجم کار، نوع نیاز و بودجه اقدام به خرید آنها نماید.

خرید بهترین دستگاه سورتینگ فلفل دلمه

خرید بهترین دستگاه سورتینگ فلفل دلمه

شما می توانید برای خرید دستگاه سورتینگ از طریق سامانه های فروش آنلاین ما اقدام نمایید. ما در این سایت ها بهترین دستگاه سورتینگ فلفل دلمه را با برترین برند های تولیدی و جنس بدنه عالی درج نموده ایم و با تضمین صد در صدی کیفیت و قیمت به شما تقدیم می نماییم.

به علاوه این دستگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و موقع خرید به شما تحویل داده می شوند.
شما می توانید جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما