قیمت دستگاه سورتینگ قارچ در سال جدید

قیمت دستگاه سورتینگ قارچ در سال جدید نسبت به سال گذشته تغییر کرده است و به دلیل نوسانات قیمتی در اجناس بهتر است هنگام خرید دستگاه سورتینگ از سایت های معتبر فروش این محصول استعلام قیمت انجام شود.  قیمت این دستگاه در انواع مختلف متفاوت است و با توجه به امکاناتی که در ساخت آن در نظر گرفته شده است تعیین قیمت می گردد. برای مشاهده انواع دستگاه سورتینگ و سفارش خرید می توانید به وب سایت این مرکز بازرگانی مراجعه نمایید.

قیمت دستگاه سورتینگ قارچ در سال جدید

مدل های متنوع دستگاه سورتینگ قارچ

مدل های متنوع دستگاه سورتینگ قارچ دستگاه سورتینگ قارچ با توجه به مراحل و فرایندی که بر روی قارچ انجام می گیرد همچنین ابعاد دستگاه و میزان تولید آن ها متفاوت می باشد. انواع دستگاه های سورتینگ قارچ بر اساس نوع جداسازی و دسته بندی قارچ‌ نیز تفاوت دارند.

به طور کلی دستگاه های سورتینگ بر اساس فاکتورهای داده شده به دستگاه عمل نموده و قارچ های وارد شده به سورتینگ را بعد از مراحل اولیه شستشو با توجه به برنامه دستگاه دسته بندی و آماده بسته بندی می نمایند.

ساده ترین سورتینگ قارچ به گونه ای برنامه ریزی شده است تا قارچ ها را بر اساس اندازه و ریزی و درشتی دسته بندی نماید. در این دستگاه کلیه مراحل از ابتدا تا انتها بر روی قارچ انجام می گیرد و در پایان بسته های قارچ حاوی محصولی کاملا یک دست و یک اندازه می باشد.

نوع دیگری از دستگاه سورتینگ قارچ که کاربرد زیادی دارد محصول قارچ را با توجه به شکل ظاهری قارچ ها دسته بندی و جداسازی می کند. در این دستگاه قارچ ها به سه دسته قارچ های دکمه ای کوچک، قارچ های رسیده با کلاهک باز و قارچ های غشا دار تقسیم می شوند. در این سورتینگ نیز کلیه فرایند بسته بندی قارچ انجام می گیرد.

در مدل دیگری از دستگاه سورتینگ قارچ سنسورهای تعبیه شده بر روی آن بر اساس وزن قارچ برنامه ریزی شده است. در این دستگاه قارچ های هم وزن در هر مرحله جدا شده و پس از انجام پروسه آماده سازی وارد قسمت بسته بندی سورتینگ می شود و پس از بسته بندی وارد انبار می گردد.

فروش انواع دستگاه سورتینگ قارچ صنعتی

فروش انواع دستگاه سورتینگ قارچ صنعتی فروش دستگاه سورتینگ قارچ صنعتی در انواع مختلف، توسط تولید کنندگان و مراکز پخش معتبر این محصول صورت می گیرد. از انواع دستگاه سورتینگ قارچ در مکان های مختلف از جمله کارخانه های تولید قارچ و  مراکز عمده مصرف کننده قارچ مانند رستوران ها، تالارها و فست فودی های بزرگ، جهت شستشو و جداسازی سریع قارچ استفاده می گردد.

برای بازدید، مشاوره و خرید انواع دستگاه سورتینگ قارچ می توانید از طریق وب سایت مرکز معتبر تولید و پخش این محصول به صورت غیر حضوری اقدام نموده و پس از بررسی و انتخاب دستگاه سورتینگ مورد نظر خرید خود را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما