قیمت دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک

انواع دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک در کار دسته بندی مهره در اندازه، شکل، ابعاد و رنگ های مختلفی بوده و نقش بسزایی را در این عرصه ایفا می کند که دارای انواع مدل در ظرفیت ها و ابعاد مختلفی بوده و قیمت های آن نیز بر اساس مدل و امکاناتی که هر یک دارد و بسته به نحوه فروش متفاوت می باشد.

قیمت دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک

انواع دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک

انواع دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک  دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک بسته به امکانات و مدل دارای گونه های مختلفی است که هر یک برای دسته بندی انواع پیچ، مهره، واشر، خارها و … مورد استفاده قرار می گیرد که با جدا سازی نمونه های معیوب از نظر شکل و اندازه مانند لهیدگی، راستگرد و چپگرد، ترک و خرابی و … آن ها را جداسازی می کند.

این دستگاه در داخل کابین بازرسی از فیدر ارتعاشی قابل تنظیم برخوردار بوده و قطعات را در سورت بندی های مختلفی تنظیم می کند و علاوه بر آن دارای سیستم نور پردازی و دوربین پیشرفته نیز می باشد و از صفحات میز دورانی متفاوتی برخوردار است که ۳ یا ۴ گروه از مهره را سورت بندی می کند.

مقدار ظرفیت این دستگاه قابلیت تنظیم را داشته و از چند خروجی برای قطعات معیوب و سالم نیز برخوردار می باشد که به دلیل تمام اتوماتیک بودن آنها به صورت کامپیوتری و با نرم افزار ها فعال هستند، فلذا این دستگاه بسته به مدل دارای امکانات مختلفی می باشد.

فروش دستگاه سورتینگ مهره با دوربین

فروش دستگاه سورتینگ مهره با دوربین فروش دستگاه سورتینگ مهره با دوربین در بازار در انواع مدل ها به وفور انجام می شود که به دلیل تنوعی که در آنها وجود دارد نیاز همه ی مشتریان پوشش داده می شود و خریداران می توانند آن را به دو صورت آماده و سفارشی تهیه کنند که جهت خرید سفارشی آن باید ابعاد، مدل، ظرفیت و … محصول را به دلخواه خود سفارش بدهند.

این دستگاه بسته به مدل قیمت های مختلفی دارد چون امکانات بکار رفته در هر مدلی مختلف بوده و کیفیت مواد اولیه و جنس بدنه در هر مدلی فرق دارد به همین دلیل هزینه های تولید در هر کدام متفاوت بوده در نتیجه نرخ آنها نیز متفاوت خواهد بود‌ و در صورتی که به صورت عمده و بدون واسطه تهیه شود بسیار ارزانتر و باصرفه تر خواهد بود.

دستگاه سورتیگ نقش مهمی در صنایع مختلف و دسته بندی قطعات دارد و به وفور مورد خرید و فروش قرار می گیرد که این دستگاه مطابق با استانداردهای روز تولید شده و از گارانتی و خدمات پس از فروش نیز برخوردار می باشد و نصب و آموزش کارکردن با آن نیز از طریق نمایندگی های آن در اختیار مشتری قرار می گیرید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما