قیمت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی سال جدید

تا کنون به این موضوع توجه داشته اید که در یک بسته بندی از حبوبات و یا دیگر انواع محصولات، تمام اقلام موجود در بسته بندی از لحاظ ظاهری به یک شکل می باشند؟

این موضوع با کمک انواع دستگاه سورتینگ انجام می شود.

دستگاه های سورتینگ برای تقسیم بندی و جداسازی محصولات شبیه به هم مورد استفاده قرار می گیرند و دارای انواع گوناگونی هستند.

در این مطلب ما در خصوص قیمت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی در سال جدید صحبت کنیم.

قیمت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی سال جدید

آشنایی با مکانیزم دستگاه سورتینگ نخود فرنگی

آشنایی با مکانیزم دستگاه سورتینگ نخود فرنگی همانطور که پیش از این هم گفتیم عملکرد اصلی دستگاه سورتینگ بر این اساس است که انواع میوه، سبزی و حبوبات را بر اساس یکسان بودن اندازه ظاهری و رنگ تقسیم بندی می کند.

اما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که یک دستگاه با چه مکانیزمی این کار را انجام می دهد؟

به طور کلی باید بدانید که دستگاه های سورتینگ دارای دو نوع مکانیزم رنگی و دواری می باشند که برای محصولات مختلف کاربرد دارند.

در خصوص محصول نخود فرنگی معمولا از دستگاه های نواری و دواری استفاده می شود، هرچند که دستگاه های لیزری رنگی هم در این بخش کاربرد دارند.

در دستگاه هایی که نخود فرنگی را بر اساس رنگ سورت می کنند، پس از قرار گرفتن نخود فرنگی در مخزن دستگاه و عبور کردن آن از مسیر تعبیه شده، سنسور های نوری به صورت امواج فرستاده می شود و محصولات یک رنگ را از سایر آنها جدا می کند.

این محصولات توسط مسیر خروجی از دستگاه خارج می شوند و پس از انجام عملیات شست و شو، ضد عفونی و خشک کردن بسته بندی می شوند.

اما در دستگاه های دواری جدا کردن محصولات بر اساس حجم و ابعاد ظاهری آنها صورت می گیرد.

در این نوع دستگاه ها، حجم و سایز مورد نظر به دستگاه داده می شود و نخود فرنگی پس از عبور از مخزن مربوطه به صورت سورت شده خارج می شود.

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی انواع این دستگاه ها در برند های مختلف توسط نمایندگی دستگاه سورتینگ در بازار کشور توزیع می شود و برای خرید آماده می گردد.

همینطور لازم به ذکر است که فروش دستگاه سورتینگ توسط این نمایندگیها معمولا به صورت عمده صورت می گیرد و شما نمی توانید خریدتان را به صورت تکی از آنها انجام دهید.

نکته دیگر در خصوص قیمت فروش این نمایندگیها است که باید بدانید عوامل زیادی بر آن تأثیر گذار خواهد بود. عواملی همچون حجم خرید شما، شیوه خرید شما که می تواند اینترنتی و یا حضوری باشد، نوسانات بازار، برند دستگاه و … .

اگر قصد خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از نمایندگیها را دارید، با شماره هایی که در پایین سایت درج شده اند تماس حاصل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما