قیمت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری

یکی از مهمترین اقدامات در فروش محصولات مختلف کشاورزی از جمله نخود فرنگی که طرفداران بسیاری هم دارد، جداسازی انواع مرغوب و غیر مرغوب آن از یکدیگر می باشد. به عبارت دیگر لازم است که آنها را درجه بندی نمود. برای این منظور از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته ای به نام دستگاه سورتینگ استفاده می شود. در این مطلب در مورد قیمت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری بحث خواهیم کرد. ادامه آن را دنبال نمایید.
قیمت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری

مشخصات دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری

مشخصات دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری در رابطه با مشخصات دستگاه سورتینگ نخود فرنگی لیزری باید به موارد زیر اشاره نمود:

این دستگاه به کمک مادون قرمز و تکنولوژی پردازش تصویر کار می کند و نمونه های مختلف را از هم جدا می نمایند. ابعاد مختلفی از آن ساخته و تولید می گردد که موجب شده حجم مخزن آن هم متغیر  باشد. به طور کلی حجم بسیار زیادی از این محصول را در طی یک ساعت تفکیک می کند.

جنس بدنه آن معمولا از استیل ساخته می شود که هم به سبکی و قابلیت‌ حمل آسان دستگاه کمک می کند و هم به راحتی شسته شده و دچار مشکل زنگ زدگی نمی شود. همچنین پوشش رنگی مناسبی به منظور افزایش مقاومت آن در نظر گرفته می‌شود. اصولا از رنگ های الکترو استاتیک برای این منظور کمک می گیرند. مکانیسم عمل آن به شیوه ای است که نخود فرنگی را برحسب سایز جداسازی نموده همچنین محصولاتی که دارای لک بوده و یا چروکیده می باشند، نیز جدا می کند.

کانالی برای خروج نمونه های ناسالم در نظر گرفته می شود. نمونه های سالم و درجه بندی شده هم از طریق کانال های جداگانه خارج می شود. پایه های مقاوم نیز برای حمل دستگاه، تعبیه می کنند.

فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک

فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک  این سایت فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک نخود فرنگی را به صورت عمده و مستقیم و با قیمتی مناسب در سراسر کشور انجام می دهد. متقاضیان آن می توانند هر نوع سفارشی در این زمینه را در هر ساعتی از شبانه روز در این سایت ثبت کنند تا به آدرس مورد نظر آنها ارسال شود. عدم دخالت واسطه های فروش و دلالان، برخورداری از تخفیفات ویژه و اطمینان از کیفیت دستگاه های خریداری شده، از نتایج خرید با این طریق، می باشند.

عواملی مانند جنس بدنه و همچنین پوشش رنگی آن هم بر قیمت تمام شده آن اثر گذار هستند. ابعاد دستگاه را به عنوان عامل بعدی می توان بیان کرد. برند و کارخانه سازنده نیز بر هزینه تمام شده آن نقش مهمی خواهد داشت. بازدهی دستگاه هم فاکتور دیگری در این زمینه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما