قیمت دستگاه سورتینگ پسته با بهترین کیفیت

قیمت دستگاه سورتینگ پسته با بهترین کیفیت بر اساس مدل و همچنین ظرفیتی که دارد، تعیین می گردد. البته نباید بحث چگونگی خرید و فروش را هم از یاد برد؛ زیرا نرخ عمده با جزئی متفاوت است. در هر حال، این دستگاه ها باعث شدند تا تغییرات زیادی در نحوه بسته بندی پسته ها رو نما گردد و به یکی از بهترین تجهیزات تبدیل شده اند.

قیمت دستگاه سورتینگ پسته با بهترین کیفیت

انواع مدل های دستگاه سورتینگ پسته

انواع مدل های دستگاه سورتینگ پسته کارخانه تولید سورترها، محصولات خود را در طراحی های گوناگونی می سازند. به همین دلیل، انواع مدل های دستگاه سورتینگ پسته داریم که بر پایه نوع کارایی دسته بندی می شوند. در این بین، تجهیزاتی که به صورت خودکار کار می کنند، بهترین وسایل می باشند و آنان را با این مشخصات عرضه می نمایند:

  • می توانند بر اساس اندازه، شکل و رنگ پسته ها را سورت‌ کنند.
  • درصد خطای آن نزدیک به صفر است.
  • هر گونه غبار را جذب می کنند.
  • دوربین رنگی با سنسورهای پیشرفته دارد.
  • از صفحه اسکرین بزرگ هوشمند برخوردار است.

این دستگاه ها در حجم های بالا 100 کیلوگرم تا نزدیک 10 تن را در ساعت قادر هستند که سو‌رت نمایند. آنان به صورت 4، 6، 8 و 10 کاناله ارائه می گردند و بر ولتاژ برق مصرفی شان هم متفاوت است. در هر صورت، مدل های گوناگونی از این تجهیزات وجود دارد که کار را بسیار راحت کرده اند.

با این ابزارها می توان به راحتی و با سرعت بالا، پسته های نامرغوب و شکسته را جداسازی کرد و در دسته ‌های مختلفی قرار داد. همینطور کار بسته بندی هم راحت می شود و تولید کننده پسته می تواند محصولاتی درجه یک را ارائه کند.

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک اگر قصد خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک را دارید، بهترین شیوه این است که به مرکز فروش آن سر بزنید. این گونه وسیله ای را به دست خواهید آورد که از عملکرد بالایی برخوردار بوده و از سوی دیگر، با بهترین مواد اولیه ساخته شده است.

باید گفت، دستگاه سورتینگ اتوماتیک نقش بسیار بارزی در فروش بهتر پسته ها دارند و به همین علت است که بسیاری از تولیدی ها به دنبال خرید آن می باشند.

اما باید بگوییم که چنین محصولاتی را می توان عمده هم تهیه کرد. این گونه مشتریان خواهند توانست با قیمت های عالی به خرید این وسیله کاربردی اقدام کنند و در مدل های گوناگونی آن را به دست آورند.

این وب سایت، مرجع فروش اصلی این دستگاه می باشد و کالا را هم به شکل گارانتی شده در دسترس مشتری می گذارد. برای سفارش می توانید با شماره ها و راه های ارتباطی دیگری که در زیر درج شده، تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما