قیمت دستگاه سورتینگ پسته خام صنعتی

دستگاه سورتینگ پسته خام نوعی ماشین صنعتی است که جهت بهینه سازی انواع پسته از نظر کیفی می پردازد. سورت پسته و درجه بندی آن به نوعی مزیت برای این محصول مهم صادراتی به شمار می آید که با ارزش افزوده بالایی همراه است. به این منظور دستگاه های مختلفی در این حوزه تولید شده اند که هر کدام قابلیت های مختلفی دارد که بر این اساس قیمت آن تعیین می شود.

قیمت دستگاه سورتینگ پسته خام صنعتی

خصوصیات دستگاه سورتینگ پسته خام صنعتی

خصوصیات دستگاه سورتینگ پسته خام صنعتی انسان همواره به دنبال ساخت تجهیزات و ماشین آلات مختلفی بوده است که زندگی و فعالیت های کاری را برایش آسان تر سازد. در این راستا یکی از بهترین دستگاه های موجود، ماشین آلات سورتینگ می باشند که برای محصولات مختلف از جمله محصولات کشاورزی کاربرد گسترده دارند.

پسته یکی از تولیدات باغی در کشور است که نوعی محصول تجاری و صادراتی به شمار می آید. در این زمینه ماشین های سورتینگ در انواع مختلف به صورت تمام اتومات و نیمه اتومات طراحی شده اند که به کمک آنها می توان عملیات جدا سازی و تفکیک پسته را به خوبی انجام داد.

از جمله مهمترین مشخصات این تجهیزات عبارتند از:

  • دوربین هایی در این وسیله نصب می شود که دقت متفاوتی داشته و برخی انواع آن شامل پیشرفته ترین این تجهیزات به شمار می آید.
  • سرعت و دقت دستگاه سورتینگ عامل مهمی است که در برخی نمونه دستگاه ها مطابق با ظرفیت تولیدی سرعت نیز به طور قابل ملاحظه ای با افزایش همراه است.
  • با توجه به ظرفیت موجود در کارخانجات صنعتی تعداد کانال های ورودی متغیر بوده و شامل ساده ترین نمونه های خانگی تا مدل های صنعتی پیشرفته با هفت کانال می شود.
  • میزان مصرف برق و انرژی نیز از دیگر عواملی است که در این زمینه نقش مهمی داشته و مصرف بهینه انرژی از دیگر خصوصیات بارزی است که در این لوازم صنعتی از اهمیت خاصی برخوردار است.

از خصوصیات دیگر این دستگاه ها، آن است که نه تنها پسته خام را با پوست سورت می کند بلکه به مرتب سازی انواع مغز پسته بر اساس اندازه نیز می پردازد.

فروش دستگاه سورتینگ پسته ارزان قیمت

فروش دستگاه سورتینگ پسته ارزان قیمت بسیاری از کارخانجات صنعتی تولید و تهیه خشکبار به دستگاه سورتینگ به عنوان یکی از تجهیزات و ماشین آلات مهم نیازمند می باشند.

این ماشین ها شامل طیفی از ارزان ترین تا گران قیمت ترین و پیشرفته ترین ها را شامل شده و به همین دلیل در مرکز فروش دستگاه سورتینگ ارزان یا مدل های گران تر از جمله گزینه هایی است که به مشتریان معرفی می شود.

معرفی این ماشین ها به همراه ذکر مشخصات فنی و همچنین قابلیت های مختلف آن می باشد که جهت خرید با کیفیت و اطمینان بالا از سوی مشتری صورت گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما