قیمت دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک

قیمت دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک بسته به کیفیت کار دستگاه، میزان ظرفیت و حجم تولیدی آن در ساعت، برند تولیدکننده یا واردکننده آن و موارد دیگر بستگی داشته و با قیمت فر صنعتی پیتزا تفاوت بسیار دارد.

که از گذشته تا امروز ساخت این دستگاه ها دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته و همین امر باعث شده که این دستگاه ها در ظرفیت ها و قیمت های گوناگونی در بازار وجود داشته باشند.

قیمت دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک

خصوصیات دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک

خصوصیات دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک سورتینگ یعنی جداسازی و استفاده از این دستگاه برای تولید آجیل، خشکبار و پسته درجه یک با کیفیت بالا و بدون هرگونه ضایعات می باشد. در کارخانه ها علاوه بر سورتینگ نیاز به فر صنعتی هم حس می شود.

خشکبار یکی از اقلام مهم صادرات غیر نفتی در کشور بوده که در میان اقلام گوناگون آن پسته و مغز پسته بیشترین ارزآوری را برای کشور دارد که با استفاده از دستگاه های سورتینگ می توان کیفیت محصولات صادراتی را بالاتر برده و باعث افزایش و گسترش صادرات آن شد.

پسته رنگ های متفاوتی دارد از جمله ی این رنگ ها سبز کم رنگ، سبز پر رنگ و با رگه های بنفش می توان آن را مشاهده کرد برای جداسازی و تفکیک آن ها به دید چشمی یک شخص یا یک دستگاه که بتواند به طور کامل رنگ و سایز را به خوبی تشخیص دهد نیاز است. دستگاه سورتینگ که توسط دوربین هایی حداقل ۱۴ مگاپیکسلی و حداکثر ۲۴ مگاپیکسلی می تواند به طور دقیق تمامی پسته های درون مخزن را با سرعت بسیار زیاد بر طبق رنگ و سایز دسته بندی و جدا سازی کند. کار با این دستگاه بسیار ساده و راحت است و فقط کافی است شما کار را با نرم افزارهای عامه و اجتماعی از جمله تلگرام و واتس آپ بدانید چرا که با دادن عکس پسته یا محصول خود به دستگاه، دستگاه به طور خودکار و اتوماتیک آن را تشخیص داده و از دیگر مدل ها جدا می کند. بهترین سورتینگ پسته سورتینگی است که بتواند انواع پسته را جدا و دسته بندی کند.

خرید دستگاه سورتینگ پسته جدید لیزری

خرید دستگاه سورتینگ پسته جدید لیزری امروزه نحوه تولید دستگاه و تکنولوژی به کار رفته در آن در حال تغییر بوده و علم روز با سرعت خیلی زیادی در حال گسترش است.

به خاطر همین دستگاه سورتینگی که برای خرید انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که بعد از گذشت چند سال هم در کشور خودمان جزء بهترین ها به حساب بیاید و برندهای مختلفی هستند که در تولید این دستگاه ها فعالیت می کنند.

که برای خرید دستگاه سورتینگ لیزری با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا همچنین گرفتن مشاوره و راهنمایی برای نحوه استفاده از آن، مشخصات دستگاه، کاربردش و غیره می توان از کارخانجات تولیدی، نمایندگی ها و یا از طریق سایت های اینترنتی توسط کارشناسان فروش این محصولات اقدام به تهیه و خریداری آن کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما