قیمت دستگاه سورتینگ پیاز زرد سال 99

فرآیند سورتینگ انواع مختلف میوه و سبزیجات یکی از مهمترین فرآیندها در هنگام عرضه محصولات به حساب می‌آید. تا پیش از این از نیروی انسانی برای سورتینگ میوه‌های مختلف از جمله پیاز زرد استفاده می‌شده است اما امروزه دستگاه سورتینگ پیاز زرد کار را بسیار راحت‌تر کرده است. قیمت دستگاه سورتینگ پیاز زرد در سال جدید به دلیل نوسانات اقتصادی که در بازار کشور به دلایل مختلف از جمله شیوع بیماری کرونا، تحریم‌های اقتصادی وضع شده علیه کشور و … وجود دارد فاقد ثبات است. 

قیمت دستگاه سورتینگ پیاز زرد سال 99

مزایای دستگاه سورتینگ پیاز زرد چیست؟

مزایای دستگاه سورتینگ پیاز زرد چیست؟ فرآیند سورتینگ میوه و سیفی‌جات عبارت است از فرآیند جدا سازی میوه و مرکبات بر اساس پارامترهای مختلف از جمله شکل ظاهری از جمله رنگ محصول، اندازه؛ ابعاد و …. که این فرآیند امروزه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته صورت می‌پذیرد‌. 

تا قبل از استفاده از دستگاه‌های سورتینگ، فرآیند سورت کردن به وسیله نیروهای انسانی صورت می‌پذیرفت و لذا فرآیند سورتینگ میوه هم زمان‌بر بود و هم هزینه‌بر. اما یکی از مهمترین مزایای دستگاه‌های سورتینگ پیاز زرد این است که این دستگاه‌ها به سادگی و در مدت زمانی بسیار اندک انواع مختلف پیاز و همچنین دیگر میوه را سورت می‌کنند. از طرفی دقت نیروی انسانی به خاطر عدم دقت، ناآشنایی، خستگی و چندین و چند پارامتر مختلف دیگر در فرآیند سورتینگ گاها بسیار پایین بود اما دستگاه سورتینگ مرکبات پس از گذشت مدت زمانی خاص خسته نخواهد شد! و قطعا واضح است که دقت بالایی دارد که یکی از مهمترین مزیت‌های این دسته از دستگاه‌های پیشرفته مورد استفاده در کشاورزی به حساب می‌آید. 

در کنار این اتفاق؛ دستگاه سورتینگ مرکبات به سادگی کار را به صورت مکانیزه انجماد می‌دهد و دیگر نیازی به حضور نیروی انسانی در فرآیند سورتینگ میوه نیست که این موضوع می‌تواند نکته‌ای مهم در مورد این دستگاه‌ها باشد.

لازم به ذکر است که انواع مختلفی از دستگاه‌های سورتینگ پیاز زرد وجود دارد که هرکدام بسته به شرکت تولیدی، نوع دستگاه و … خصوصیات منحصر به فرد متفاوتی دارند. 

خرید دستگاه سورتینگ پیاز از درب کارخانه

خرید دستگاه سورتینگ پیاز از درب کارخانه اینترنت امروزه یک پدیده بسیار مهم و اساسی در زندگی تک تک ما به شمار می‌آید و سبب شده است که زندگی ما در حوزه‌های مختلف بعد جدیدی به خود ببیند. 

یکی از این موارد خرید دستگاه سورتینگ به صورت اینترنتی است. در فرآیند خرید اینترنتی به دلیل عرضه بدون واسطه محصول از کارخانه دستگاه سورتینگ به اشخاص خریدار دلالان در این بین حذف می‌شوند و لذا همین موضوع دلیلی‌ست برای کاهش قیمت تمام شده دستگاه سورتینگ برای خریداران. 

این سایت یکی از فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده انواع دستگاه سورتینگ پیاز است و از این طریق می‌توانید این محصولات را سفارش دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما