قیمت دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی سال 99

قیمت انواع دستگاه سورتینگ با توجه به ظرفیتها و قابلیتهایی که در آن به چشم می خورد متفاوت بوده و با توجه به نیاز صنایع خرید و فروش می شود. دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی هم از این قاعده پیروی نموده و با نظر به امکانات پیشرفته و کارایی بسیار بالایی که دارد تعیین قیمت می شود. سایت فروشگاهی ما یکی از مراکزی ست که در این زمینه به فعالیت مشغول می باشد و مشتریان به راحتی می توانند از طریق برقراری ارتباط با آن از قیمتهای روز این وسیله اطلاعاتی را کسب نمایند.

قیمت دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی سال 99

خصوصیات دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی

خصوصیات دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی دستگاه سورتینگ همانطور که از نام آن مشخص است، وسیله ای ست برای جداسازی و سورت بندی محصولات مختلف. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تاکنون فکر می کردید دستگاه سورتینگ صرفاً برای محصولات کشاورزی و صنایع غذایی کاربرد دارد، باید بگوییم که اینطور نیست و این سیستم قادر است انواع محصولات مختلف را دسته بندی نموده و جداسازی کند.
دستگاه سورتینگ پیچ برای کنترل و بازرسی ظاهری و همچنین اندازه گیری سایز و اندازه انواع قطعات کوچک در صنایع مانند پیچ، واشر، مهره، خار و … به کار می رود.
از جمله خصوصیات دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی چیست؟

  • دستگاه به دوربینهای مختلف و نیز سیستم های پردازش نور مجهز می باشد.
  • فیدر لرزشی که برای سورت قطعات تعبیه شده قابلیت تنظیم دارد.
  • ظرفیتهای انواع مختلف ازین دستگاه متفاوت است. برای مثال برخی از این نمونه ها قادرند 180 قطعه در دقیقه را سورت بندی نمایند.
  • صفحات میز چرخشی برای جداسازی چند نمونه از پیچها در آن وجود دارد.
  • به سیستم های کامپیوتری مجهز بوده و توسط نرم افزارهای اختصاصی می توان پارامترهای کنترل و سورت را تنظیم نمود.
  • چندین خروجی برای قطعات سالم و یا معیوب در طراحی آن در نظر گرفته شده است.

معیارهایی که برای سورت قطعات آسیب دیده و معیوب در نظر گرفته شده است، با توجه به قطر پیچ، طول، ترک خوردگی و آسیبهایی ازین دست و … تعیین می شود.

خرید دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی اتوماتیک

خرید دستگاه سورتینگ پیچ دوربینی اتوماتیک با گسترش علم و فناوری شاهد افزایش استفاده از ماشین آلات مختلف در مشاغل و صنعتهای مختلف هستیم. خرید دستگاه سورتینگ اتوماتیک برای بسیاری از صاحبان صنایع ضروری و با اهمیت است؛ علت این امر را در کارایی و قابلیتهایی که این سیستم در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد دانست.
جدیدترین نمونه های این وسیله همانطور که گفته شد اتوماتیک بوده و بدین ترتیب با سرعت عمل بالایی اقدام به جداسازی محصولات می نماید. تعبیه دوربین در این سیستم ها کیفیت انجام این فرایند را به خوبی تحت تاثیر قرار داده و توانسته کارایی آن را افزایش بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما